V případě pracovní pozice "opravář odlitků" požadujeme: vyučení v oboru zámečník nebo praxi v dané profesi min. 2 roky platný svářečský průkaz (Z E Z G) a dobrý zdravotní stav.
plat: 12500- 16000 Kč
Strojník ŘP sk. C profesní průkaz strojnický průkaz praxe vítána 2 roky PD 7 16 hod. s možností úpravy Kontakt: p. Sekanina tel.: 724 203 302 nebo p. Vudia tel.: 602 435 217
plat: 15000- 20000 Kč
Operátor ka v lisovně plastů zaměstnavatel upřednostňuje zaměstnance se ZPS chráněná dílna práce na HPP i na brigádu PD 6 14 14 22 22 6 hod. praxe není vyžadovaná Kontakt: p. Svoboda tel.: 725 412 347 volat denně mezi 6:00 14:30 hod.
plat: 8000 Kč
V případě pracovní pozice "vytloukač" požadujeme: vyučení v oboru slévač nebo praxi v dan profesi min. 2 roky a dobrý zdravotní stav.
V případě pracovní pozice "skladač" požadujeme: vyučení v oboru slévač nebo praxi v dané profesi min. 2 roky a dobrý zdravotní stav.
Hlavní účetní daňové přiznání účetní uzávěrky znalosti a vedení účetnictví PD 8:00 16:30 hod. Adresa: Automotodrom 201 Ostrovačice Kontakt: pí. Nejedlá tel.: 546 123 313 774 766 048
plat: 20000- 30000 Kč
HR Specialist náplň práce: kompletní realizace náboru a péče o zaměstnance řešení a zpracovávání personální administrativy pro kmenové a agenturní zaměstnance zpracování podkladů pro mzdy komunikace s úřady a s personálními agenturami reporty v ČJ a v AJ úzká spolupráce se všemi odděleními společnosti požadavky: SŠ VŠ min. 1 rok praxe na obdobné pozici znalost zákoníku práce velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem znalost práce na PC (MS Office) komunikativnost a organizační schopnosti pečlivost a samostatnost umění jednat s lidmi a práce v týmu PD 8:00 16:30 hod. nabízí: práci v prostředí mezinárodní společnosti prostor pro vlastní iniciativu a seberealizaci využitý znalosti AJ zkušenosti z oblasti personalistiky příspěvky na stravování (stravenky) kurzy AJ doprava z Brna zdarma smlouva na 1 rok s předpokladem prodloužení nástup možný ihned Kontakt: Bc. Jírková tel.: 543 124 629
plat: 18000- 28000 Kč
Brusič nástrojař praxe v oboru nutná vyučení v oboru PD 6 14 hod. s možností úpravy Kontakt: Ing. Krejčí tel.: 724 243 218
plat: 18000- 20000 Kč
Operátor ka náplň práce: obsluha výrobního zařízení dle pokynů vedoucího směny kontrola výrobků dle zkušebního plánu pokynů inspektora kvality a vedoucího směny balení výrobků udržuje pracoviště a přidělené strojní zařízení v čistotě a provozuschopném stavu mazání a běžnou provozní údržbu strojů plní další úkoly dle pokynů svého nadřízeného zaměstnance požadavky: ukončené střední odborné vzdělání zodpovědnost pečlivost a aktivní přístup k práci manuální zručnost nabízí: dobré finanční ohodnocení čtvrtletní výkonnostní bonus 13. plat příspěvek na závodní stravování příspěvek na dopravu 25 dní dovolené Kontakt: pí. Křivánková tel.: 541 162 251 e mail: jkrivankova@te.com
plat: 11000- 13000 Kč
Prodavač ka pokladník ce požadavky: znalost stavebního materiálu ovládání programu SB komplet výhodou práce s pokladnou praxe ve stavebnictví min. 2 roky základní znalost práce na PC maturita Své životopisy zasílejte na e mailovou adresu: xhladikova@seznam.cz Kontakt: pí. Hladíková tel.: 546 410 308
plat: 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>