Náplň práce: realizace převozů materiálů dílců a výrobků v rámci interní přepravy na manipulační technice. PD 6 14 hod. Očekáváme: středoškolské vzdělání bez maturity řidičské oprávnění oprávnění na VZV plošné vozíky jeřáby praxe v oboru výhodou
plat: 14000- 17000 Kč
Skladník chuť do práce PD 6 14 14 22 22 6 hod. mzda 14 tis. čistého Kontakt: p. Tuba tel.: 602 516 183
plat: 14000 Kč
Řidič dodávky rozvoz pečiva ŘP sk. B praxe v řízení s rozvozem výhodou spolehlivost odpovědnost za svěřené vozidlo a zboží dobrá pracovní morálka PD od 4 hod. ráno Kontakt: p. Balabán tel.: 603 579 562
plat: 15000 Kč
Stavební dělník ŘP sk. B podmínkou! vyučení v oboru praxe není vyžadovaná mzda 12 tis. nástupní + prémie do výše 100% pracoviště: ČR Kontakt: p. Šmíd tel.: 777 112 617
plat: 12000 Kč
Náplň práce: obsluha lisovacích linek. Očekáváme: vyučen v oboru kovo zkušenosti s obsluhou lisovacích strojů výhodou ochotu pracovat ve dvousměnném až třísměnném provozu. PD 6 14 14 22 hod.
plat: 16000- 18000 Kč
Konstruktér konstrukce elektrických strojů základní mechanické a elektrické výpočty práce s CAD systémem NX 4 zpracování konstrukční výkresové dokumentace (výkresů a kusovníků) řešení výrobních problémů a požadavků zákazníků vývoj nových strojů a součástí požadavky: VŠ strojní dobrá znalost NJ a základní znalost AJ práce s PC uživatelsky ŘP sk. B 5 let praxe nabízí: další odborný a osobnostní rozvoj (jazykové kurzy odborné semináře) zahraniční stáže a vzdělávací pobyty motivující hodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce podíl na plnění cílů společnosti sociální výhody a benefity 5 týdnů dovolené sportovní vyžití příspěvek na stravování penzijní připojištění Kontakt: pí. Jarošová tel.: 549 426 813 e mail: hana.jarosova@siemens.com nebo pí. Hniličková tel.: 549 426 811 www.semd.cz
plat: 15000- 20000 Kč
PRACOVNÍK PRACOVNICE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU ASKO NÁBYTEK BRNO HLEDÁME NOVÉHO SPOLUPRACOVNÍKA KTERÝ: Je pozitivní Má příjemné vystupování Baví ho komunikace s lidmi Umí řešit složité situace tak aby byl spokojený i zaměstnavatel i zákazník Je vysoce odolný vůči stresu Má praxi na podobné pozici Na uživatelské úrovni ovládá PC ČÍM PŘISPÍVÁ PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU K BEZVADNÉMU FUNGOVÁNÍ POBOČKY? Řeší zákaznické požadavky – reklamace změna či stornování kupních smluv dodací podmínky a termíny zboží Dotahuje věci do konce – nenechává za sebou rozdělanou práci Poskytuje zákazníkům informace k zakázkám a ke zboží Zákazník od něj odchází vždy spokojený a vrací se k nám jako k dobrému obchodníkovi ZA VAŠI BEZVADNOU PRÁCI VÁM NABÍZÍME: Zázemí silného mezinárodního zaměstnavatele Možnost profesního růstu v rámci ČR i SR Zaškolení Přátelský kolektiv Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží Podporu centrály PRACOVIŠTĚ: ASKO NÁBYTEK BRNO Zajděte se podívat do naší prodejny. Pokud Vás návštěva u nás utvrdí v tom že byste s námi a pro nás rád pracovali pošlete nám profesní strukturovaný životopis na: zdenek.musilek@asko.net DO PŘEDMĚTU E MAILU NAPIŠTE POZICI NA KTEROU SE HLÁSÍTE.
POZOR !!!! Adresa pracoviště Crlická 875 Modřice Vyučení v oboru zahradnictví lesnictví nebo zemědělství. Praxe v oboru a znalost AJ výhodou. Źivotopisy zasílejte prosím na adresu brabec@brabeczc.cz (zc = zahradnické centrum)
SQA Engineer spoluúčast na údržbě a rozvoji systému managmentu kvality dle ISO TS 16949 podporuje údržbu a rozvoj systému kvality dodavatelů přímý kontakt se zákazníky a dodavateli řešení zákaznických a interních reklamací na dodavatele (komunikace se zákazníkem dodavatelem koordinace činností zúčastněných oddělení) provádění auditů u dodavatelů dle VDA a ISO TS 16949 a dle Tyco specifikací podpora výroby a dodavatelů při snižování zmetkovitosti a při zlepšování procesů (projekty akční plány ...) spolupráce na vytváření kontrolních zkušebních plánů a ostatní výrobní dokumentace pro výrobu a dodavatele podílí se na hodnocení českých dodavatelů služební cesty dle potřeby zaměstnavatele min. SŠ vzdělání AJ aktivně NJ výhodou znalost základních principů ISO TS 16949 (případně VDA) základní znalosti nástrojů kvality a statistických metod znalost metodologie práce s FCH CP FMEA zkušenosti se vstřikováním plastů výhodou PC uživatelsky nabízí: zázemí stabilní zavedené společnosti s dobrým jménem na trhu příjemný kolektiv a pracovní prostředí dobré finanční ohodnocení čtvrtletní výkonnostní bonus 13. plat Kontakt: pí. Antošová tel.: 541 165 855
plat: 20000- 28000 Kč
vyučen v oboru podmínkou praxe výhodou výroba stavební okna dveře montáž u zákazníka ČTR ŘP B výhodou směr M. Krumlov možno zajistit dopravu inf.p. Kulíková tel. 736 487 816
plat: 15000- 17000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>