Prodejce export Backoffice náplň práce: administrativní podpora obchodníků Frontoffice zpracování nabídek uzavírání smluv péče o stávající a nové firemní klienty řešení pohledávek logistiky zboží expedice správa bilancí a statistiky reportování zajištění provozu a chodu obchodní kanceláře požadavky: SŠ vzdělání technické povědomí komunikační a organizační schopnosti vyjednávací dovednosti obchodní orientace dobrá znalost jednoho sv. jazyka (NJ AJ) další jazyky (RJ) pak výhodou dobrá znalost práce na PC (MS Office) reprezentativní vystupování týmová spolupráce zodpovědnost pečlivost samostatnost ochota učit se nové věci nabízí: zázemí prosperující společnosti samostatnou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí velmi zajímavé motivační ohodnocení časovou flexibilitu možnost odborného růstu zaškolení pravidelné vzdělávání odborné vedení V případě zájmu zašlete prosím motivační dopis a strukturovaný životopis na e mail: iveta.musilova@ks kurim.cz Kontakt: pí. Musilová tel.: 541 102 555
plat: 17000 Kč
Pouze noční směny dobrý zdravotní stav. nástup 25.11.2011. Firma bude požadovat výpis z RT. KONTAKT: předem telefonicky!!
plat: 12000- 15000 Kč
náplň práce: zajištění funkčnosti technického zařízení obchodního domu starost o kotelnu elektro zařízení výtahy klimatizaci a další zařízení údržba a drobné opravy objektu úprava kójí a výstavní plochy požadavky: SOU SOŠ SŠ praxe na podobné pozici výhodou zkouška dle vyhl. č. 50 1978 Sb. §5 podmínkou základní zkušenosti s elektrikářskými instalatérskými a zámečnickými pracemi znalost kotelny klimatizace a výtahů výhodou manuální zručnost kultivované vystupování flexibilita samostatnost nabízí: zajímavou a různorodou práci v pěkném přátelském prostředí odměňování dle znalostí zkušeností a výkonu zaměstnanecké slevy příspěvek na stravování zaškolení a zapracování zázemí stabilní společnosti nástup dohodou úvazek 35 hod. týden Kontakt: pí. Šimánková e mail: lenka.simankova@kika.com
plat: 14000- 16000 Kč
Požadované dovednosti : znalost práce na PC zhotovování návrhů kuchyňských linek v programu PRO100 podklady pro fakturaci zpravování cenových nabídek řidičský průkaz skupiny B spolehlivost zodpovědnost. Životopis možno zaslat na e mail adresu : fitruhlarstvi@email.cz
plat: 18000 Kč
Fyzioterapeut ka poskytování služeb i v domácím prostředí požadavky: příslušné vzdělání laskavý a trpělivý přístup k nemocným pacientům praxe výhodou nabízí: věcné vybavení pozici odpovídající finanční ohodnocení pěkné moderní prostředí PD s možností úpravy Kontakt: pí. Strnadová tel.: 775 240 879 e mail: info@tophelp.cz
Řidič sk. C vnitro profesní průkaz + karta řidiče nutné víkendy volné Kontakt: p. Hřebíček tel.: 605 413 484
plat: 25000 Kč
Prodavač ka ve stánku s občerstvením a grilovaných kuřat praxe v oboru prodavač ka nebo kuchař ka výhodou pracoviště: Kuřim PD domluvou (po pá) Životopisy zasílat na e mail: josef.spevak@seznam.cz Kontakt: p. Spěvák tel.: 733 123 182
plat: 13000 Kč
Odborný pracovník v potravinářství pracoviště: Židlochovice v případě potřeby i ostatní provozovny Tišnov Břeclav Měnín hlavní pracovní náplň: propojení pekárenského programu s praxí (především modul receptur a kalkulací skladové hospodářství); komunikace a spolupráce zahraničními partnery a školiteli; spolupodílení se na zlepšování výrobního procesu; úzká spolupráce s oddělením výroby a nákupu požadavky: praxe min. 1 rok v potravinářství NJ popř. AJ ŘP sk. b práce na PC schopnost samostatně řešit problémy Kontakt: Mgr. Brynychová tel.: 724 219 408 e mail: brynychova.danuse@karlova pekarna.cz
plat: 20000- 35000 Kč
Fakturant ka (kontakt pouze e mailem nebo telefonicky či poštou) !Pouze pro OZP! zodpovědnost za odběratelské a dodavatelské objednávky včetně fakturací administrativní práce odpovědnost za pokladnu jednání se zákazníky vedení evidence dokladů apod. požadavky: OZP (osoba se zdravotním postižením) SŠ základní znalost účetnictví znalost práce na PC (Word Excel Outlook Internet) komunikační schopnosti pečlivost odpovědnost samostatnost vhodné i pro absolventy nabízí: práci v oblasti administrativních prací s objednávkami a fakturami možnost sjednání zkráceného úvazku mzdové ohodnocení je odpovídající náročnosti a požadavkům pozice s pohyblivou složkou v závislosti na výsledcích práce příspěvek na stravování další výhody Pokud jsme Vás oslovili zašlete prosím svůj životopis na adresu: MICOS spol. s r.o. Vápenice 17 796 01 Prostějov nebo na e mail: vilem.simanek@micos.cz Kontakt: p. Šimánek tel.: 604 222 424 582 307 222
plat: 15000 Kč
Krátký dlouhý týden. Pro pizzerii (pizza minutky denní menu atd.)
plat: 12000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 další >>