praxe v oboru nutností jedná se o 12ti hodinové směny krátký a dlouhý týden
plat: 17000 Kč
VZDĚLÁNÍ TECHNICKÉHO SMĚRU vhodné pro absolventy znalost AJ nebo NJ práce na PC řidičský průkaz sk. B. Výběrové řízení.
plat: 16000 Kč
Do našeho kolektivu hledáme spolehlivé pečlivé kandidáty kteří se chtějí podílet na výrobě automobilových dílů. Vhodný uchazeč musí mít minimálně 3 roky praxe v automobilovém průmyslu a na pozici disponentk ka příjmu a výdeje materiálu tzn. znalosti systému toku materiálu FIFO evidence a archivace zaskladňování materiálu evidence pohybu prázdných obalů nakupovaných a hotových dílů. Dále požadujeme komunikativní znalost německého jazyka. Prosíme o zaslání životopisu v českém a německém jazyce. Kontakt: D. Wasserbauerová +420 326 373 473 e mail: dana.wasserbauerova@schnellecke.cz.
plat: 20000 Kč
Pracoviště NENÍ v Sukoradech !!!!!!!!!!Dovozce cyklo a outdoor potřeb do ČR a SR pro oblast Moravy a Slovenska. Auto tel. PC zajistěno. Požadujeme: nekuřák nadšení pro práci řid. průkaz B (C+E výhodou) příjemné vystupování. Životopisy na email: vojtech@importeri.com 326 397 663.
Pracovní náplň : spolupráce na vývoji produktů výrobků podílení se na vedení nových projektů zajišťování technické přípravy výroby vytváření technologických postupů stanovování norem spotřeby materiálů a práce zajišťování náběhu nových výrob podpora rozvoje optimalizace technologií provádění analýz technologičnosti konstrukce a vhodnosti materiálů provádění analýz technologické úrovně výroby pro trvalé zlepšování (CIP) zpracovávání statistických údajů o klíčových ukazatelích výroby (plnění výkonových norem analýza zmetkovitosti využití strojů a zařízení) zajišťování technické podpory zákazníkům zajišťování a provádění dalších činností vyplývajících z požadavků na zajištění systému řízení jakosti politika a cíle jakosti příručka jakosti související směrnice a instrukce Požadujeme : VŠ SŠ vzdělání strojní (technický obor) znalost AJ na komunikativní úrovni praxe na obdobné pozici praxe v technické přípravě výrobním provozu znalost kreslících programů (AutoCAD) dle potřeb společnosti ŘP skupina B Nabízíme : zázemí silné mezinárodní společnosti možnost odborného růstu a osobního rozvoje 25 dní dovolené stravenky doba určitá při oboustranné spokojennosti po půl roce přechází na neurčitou.
plat: 48000- 50000 Kč
výborná znalost AJ slovem i písmem denní komunikace prokazatelná znalost práce na PC (Word Excel) praxe v oblasti nákupu a prodeje schopnost obchodního vyjednávání znalost mezinárodní dopravy výhodou. KONTAKT: jarmila.hendrychova@rpkomponent.cz 605 296 809
plat: 25000- 30000 Kč
Pracoviště bude ve Škoda Auto Česana PC ŘP sk. B Aj nebo NJ hovorově technické myšlení. Své životopisy zasílejte: borecka@azos.cz
plat: 19000- 24000 Kč
praxe s prací na grafických stanicích Catia výhodou Podmínkou je znalost světového jazyka NJ AJ
plat: 22000- 35000 Kč
Náplň práce: Jednání se zákazníky a partnerskými společnostmi práce s PC administrativa. Nabízíme podíl na zisku.Požadujeme: Komunikativnost a příjemné vystupování uživatelskou znalost práce s PC práce na osobním a profesním rozvoji. Životopisy zasílejte na kontaktní e mail: brath.pesulova@gmail.com.
plat: 20000- 30000 Kč
ELEKTRIKÁŘ SLABOPROUD SŠ elektro vyhl. č. 50 § 6 a vyšší znalost a praxe v údržbě a opravách elektr. zařízení dobrá orientace v elektrodokumentaci praxe podmínkou základní znalost práce na PC angličtina výhodou řidič. průkaz sk. B pracovní náplň: opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření preventivní údržba strojů a zařízení ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby spolupráce s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách možnost stravování osobní kontakt: po pá od 8 30 do 14 30 hod.
plat: 22000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>