inzerce dětské potřeby

práce na montážní lince v automobilovém průmyslu výhodou
plat: 20800 Kč
Náplň práce: · Zjišťování nabídek jednotlivých bank · Příprava podkladů pro vyřízení hypotečních úvěrů · Poskytování informační podpory pro kolegy · Administrativní kancelářské práce Nabízíme: · Práci na plný úvazek (40 hodin za týden) · Příjemné pracovní prostředí · Pracovní dobu od 9 do 17 hodin · Firemní mobilní telefon · Plat 12 tisíc hrubého plus bonusy z realizovaných hypotečních úvěrů Požadujeme: · Ukončené středoškolské vzdělání · Základní znalost práce na PC · Časovou flexibilitu · Praxe je výhodou ale není nutná · Ochotu učit se novým věcem · Vhodné i pro absolventy www.moneyplus.cz info@moneyplus.cz
plat: 12000 Kč
Požadujeme předchozí praxi s obsluhou a seřizováním ohýbacích a formovacích strojů. Vzdělání technického směru.
plat: 18000 Kč
* pracovní poměr na 1 rok možnost prodloužení * požadavky: zkušenost v oblasti robotů žádoucí (Kuka ABB Fanuc …) zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu žádoucí zkušenost v uvádění zařízení do provozu žádoucí znalosti SPS Feldbus příp. řízení sváření žádoucí předpoklad flexibilita týmová schopnost připravenost ke studiu jazyky: dobré znalosti německého a českého jazyka na komunikativni urovni dobré znalosti PC (Excel Word) mobilita neomezená připravenost ke služebním cestám (80 90%) * Úkoly: Simulace a offline programování robotů kalibrování programování online parametrizování řízení robotů seřizování periférií robotů uvádění robotů skupin robotů a zařízení do provozu optimalizování taktů průběhů manipulací a procesů optimalizování procesů spojovacích technik (sváření lepení nýtování …) analýza chyb dohled nad produkcí technická asistence sestavování dokumentací školení zákazníků after sales services * Nabízíme: Silné a stabilní zázemí v mezinárodní firmě perspektivní individuální růst prostor pro rozvoj kariéry práci na klíčových projektech práci ve špičkovém mezinárodním týmu široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (13.plat 25 dni dovolené flexibilní pracovní doba moderní pracovní prostředí jazykové kurzy školení a příspěvek na stravování ve formě stravenek...) * Prosím o zaslání životopisu v českém a německém jazyce na adresu personal hr@edag.cz kontaktni osoba: Volfova Daniela tel.c. 326719096
plat: 40000 Kč
Praxe v oboru seřizovač vstřikolisů podmínkou. Životopisy zasílejte na macoun@vyrtych.cz
plat: 19000 Kč
* DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI * reprezentativní jednání odpovídající vzhled * řidičský průkaz sk. B * znalost práce na PC manuální zručnost časová flexibilita * vlastní osobní automobil je výhodou znalost AJ je výhodou * jedná se o vedení skladu a jeho kontrola vedení servisních techniků a jejich docházky * objednávání náhradních dílů provádění servisu
plat: 17000 Kč
* DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI * reprezentativní jednání odpovídající vzhled * řidičský průkaz sk. B * znalost práce na PC manuální zručnost časová flexibilita * jedná se o provádění servisu ve skladu i v terénu rozvoz zboží
plat: 15000 Kč
* řidičský průkaz skupiny B * praxe 3 roky v oboru
Práce se zvířaty komunikativnost zodpovědnost
plat: 10000 Kč
PRACOVIŠTÉ: Mladá Boleslav KONTAKT: V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKTUJTE PANA MÁZORA na tel.: 602 156 888 Náplň práce: " prodej a vazba květin a doplňkového sortimentu Požadujeme: " znalost vazby a sortimentu květinářství " vyučení v oboru zahradnice ník výhodou " praxe nejméně 1 rok Nabízíme: " práci na dobu neurčitou " zázemí silné společnosti " zajímavé finanční ohodnocení " nástup možný ihned Vhodné pro OZP i absolventy
plat: 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>