Požadavky: SŠ VŠ vzdělání ekonomického směru znalost AJ slovem i písmem vyjednávací schopnosti řidičský průkaz sk.B aktivní řidič Náplň práce: objednávání příjem zboží cenový monitoring řešení reklamací zpracování faktur komunikace se zahraničními dodavateli agenda spojená s chodem kanceláře
plat: 17800 Kč
paracovní doba od 6 do18 hod.
plat: 15000- 25000 Kč
Trestní bezúhonnost řidičský průkaz skupiny B obchodní dovednosti středoškolské vzdělání práce s PC
plat: 20000- 30000 Kč
Trestní bezúhonnost řidičský průkaz skupiny B
plat: 10000- 20000 Kč
Popis činností: Implementace systémů technických informací a kusovníků (koordinace plánování testy rollout). Analýza a definice požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní. Řízení IT projektů. Požadujeme: zkušenost s prací na IT projektech základní znalost databází znalost SAP a programování v SAP výhodou zkušenosti s programováním JAVA výhodou znalost kusovníků výhodou organizační schopnosti samostatnost NJ (případně AJ) na komunikační úrovni ŘP sk. B. Nástup možný dohodou. Své CV zasílejte na personal@hud.cz v případě zájmu Vás budeme kontaktovat.
plat: 30000 Kč
Požadujeme středoškolské vyšší nebo vysokoškolské vzdělání pedagogického směru dobré organizační schopnosti časová flexibilita tvořivost a nápaditost řidičský průkaz.Nabízíme zajímavou a kreativní práci zejména s dětmi a mládeží v jejich volném čase. Zajišťujeme programy pro děti mládež i celé rodiny a širokou veřejnost v jejich volném čase a o prázdninách. Zájemci hlaste se na tel. 326 323 281 nebo své profesní životopisy zasílejte na: ddm mb@ddm mb.cz nebo poštou na DDM "Na Výstavišti" Mladá Boleslav Husova 201.
plat: 12950- 15000 Kč
Cukrovary a lihovary TTD hledá zaměstnance na pozici analytik programátor Správce IT který se bude podílet na analýze podnikových procesů správě ERP systému Helios a návazných systémů a vytváření nových aplikací podle. Požadavků uživatelů.Požadujeme samostatnost spolehlivost.Vhodné znalosti SQL PHP VFP9 architektura EPR systémů znalost ekonomických podnikových procesů a účetnictví.Nabízíme plat v rozmezí 20 40tis.Kč zaměstnanecké benefity týden dovolené navíc. Kontakt: praska@tereos.com
plat: 20000- 40000 Kč
rozvoz piva ŘP sk. B fyzická zdatnost zaslat životopis e mailem
plat: 15000 Kč
Náplň práce: Implementace a správa grafických systémů a systémů virtuální reality. Analýza a definice požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní. Požadujeme: zkušenost s prací v IT projektech znalost OS Windows na administrátorské úrovni znalost CAD systémů výhodou základní orientace ve 3D grafických systémech a formátech znalost prostředí virtuální reality výhodou zkušenosti se skriptovým programováním výhodou VŠ technického směru německý nebo anglický jazyk na dorozumívací úrovni ŘP sk.B organizační schopnosti samostatnost komunikativnost flexibilita. Nástup možný ihned dohodou. Místo výkonu práce: Mladá Boleslav. Své CV zasílejte na personal@hud.cz v případě zájmu Vás budeme kontaktovat.
plat: 25000- 30000 Kč
praxe nim. 4 roky Vzdělání a pedagogická praxe dle §5 zákona 563 2004 organizační a řídící schopnosti znalost školské legislativy občanská a morální bezúhonnost
plat: 26000- 32000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>