telef.kontakt předem pracoviště bude Plzeň i Holoubkov (montáže) vyučení v oboru truhlář nebo tesař praxe v dřevařské výrobě ***18.4.2012
plat: 85 Kč
Zakládání výrobků ke zpracování do strojů. Práce je vhodná pouze pro OZP. Pracovní úvazek na 6h denně mzda 6000 Kč + prémie. Požadujeme zručnost.
plat: 6000 Kč
SIRUPÁŘ POŽADUJEME: Vyučen nebo SŠ vzdělání potravinářství výhodou Znalost na PC – SAP výhodou Zodpovědný cílevědomý pečlivý samostatný Časovou flexibilitu NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťuje proces přípravy a výroby sirupů Zodpovídá za zajištění kvality vyrobených sirupů za inventuru surovin a materiálů Zodpovídá za správně a pravdivě zadaná data do systému NABIZÍME: Zajímavou práci v prostředí dynamicky rostoucí společnosti Odpovídající finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené navíc Možnost dalšího vzdělávání i profesního růstu V případě že Vás tato pozici zaujala zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu lucie.krausnerova@kofola.cz
plat: 15000- 21000 Kč
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B praxe min. 3 roky dobrá znalost MS Office znalost AJ nebo NJ komunikativnost spolehlivost samostatnost životopis s fotografií. Kontakt pouze přes uvedený e mail: motorsro@motorsro.cz
plat: 21000 Kč
Operátor strojní mechanik Mnichovo Hradiště Požadujeme: vyučení nebo SŠ vzdělání (výhodou je strojní technický nebo potravinářský obor) aktivní přístup k práci ochota pracovat na směny v nepřetržitém provoze spolehlivost pečlivost zodpovědnost ochota učit se novým věcem Náplň práce: Zodpovídá za efektivní chod linky na své směně dodržování technologických postupů za kvalitu hotového výrobku Nabízíme: odpovědnou práci v prostředí dynamicky rostoucí společnosti odpovídající finanční ohodnocení další zaměstnanecké výhody možnost profesního růstu Možný nástup: ihned dle dohody místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště Pokud Vás tato nabídka zaujala zašlete nám svůj strukturovaný životopis na adresu: lucie.krausnerova@kofola.cz
plat: 15000- 20000 Kč
Místo výkonu práce Mladá Boleslav a okolí do 30 km. Požadujeme základní znalosti (e mailová komunikace MS Office) ŘP sk. B komunikativnost příjemné vystupování spolehlivost loajalita. KONTAKT: uchazeč zašle svůj životopis na e mail: radek.david.cz@gmail.com. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru v Mladé Boleslavi.
plat: 20000 Kč
Požadujeme řemeslníka s praxí v oboru nejméně 6 let. Nabízíme možnost pracovního růstu a zvýšení kvalifikace. Upřednostníme praxi v oboru výroby forem a přesné výroby.
plat: 27000 Kč
Náplň práce: Podpora uživatelů ve výrobní sféře Požadujeme: znalost OS (Windows Unix) znalost práce s CATIA CAD výhodou znalost prostředí automobilového průmyslu výhodou orientace v oblasti IT na vyšší než uživatelské úrovni komunikativnost znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni. Místo výkonu práce: Mladá Boleslav. Své CV zasílejte na personal@hud.cz budeme vás případně kontaktovat po 10.7.2012.
* praxe nutná * životopis žádáme zaslat na e mail: jitka.wojnarova@agarden.cz
* pracoviště v okrese MB KONTAKT: životopis na e mail info@cofase.de bližší informace paní Burešová tel. 775 184 664 požadujeme: praxe v oboru ŘP sk. B samostatnost
plat: 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>