inzerce dětské potřeby

absolvent ČVUT
plat: 22000 Kč
Praxe 2 roky částečná znalost NJ držitel profesního průkazu a karty řidiče vyšetření EEG + psychotesty
plat: 10000- 20000 Kč
nabídka práce
praxe min. 1 rok
plat: 15000 Kč
ŘP sk. C E + doklady profesionálního řidiče
plat: 10000 Kč
Praxe 2 roky poradenství a podpora zákazníků i spolupracovníků v technické oblasti. Manuální zručnost a schopnost jednání se zákazníky. Praktické zkušenosti v oboru autolakování a povrchových úprav.Organizační schopnosti. Řidičský průkaz zk. B. Dobrá znalost AJ nebo NJ.
plat: 16000- 26000 Kč
casova flexibilita spolehlivost zodpovednost ( zdrav.prukaz nutny ). Pracoviste: RS Borovice možnost ubytování Kontakt: pouze e mail jokuce1@seznam.cz
plat: 12000- 14000 Kč
Vyučen v oboru frézař soustružník nástrojař....samostatně programovat v systému Heidenhain 460 resp. 530 a nebo v systému Sinumerik 840.Máme zde 2x Deckel Maho 220 a 250 Linear (3 osy) a 1x Intos FNG 30 (3 osy). KONTAKT : v 10:00 hod.
plat: 23000 Kč
Náplň práce: • odborná technická podpora zákazníkům (hydroizolace staveb) • poradenská a konzultační činnost pro projektanty architekty velké stavební firmy • technické a ekonomické vedení zakázek včetně jejich vyhodnocení a vypracování předávací dokumentace • zajišťování zakázek a zpracování jednoduché technické dokumentace a podkladů pro nabídková a předávací řízení apod. Požadujeme: • SŠ VŠ vzdělání technického směru • 5 let praxe v oboru stavebnictví (hydroizolace staveb výhodou) • znalost práce na PC v AutoCAD LT programu • znalost relevantních právních a technických norem znalost procesů v realizaci staveb • ochota cestovat v rámci ČR při realizaci zakázek příp. i do zahraničí • flexibilní samostatný a zodpovědný přístup za kvalitu zakázek • ŘP sk. B Nabízíme: • zajímavou a kreativní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí a významným postavením na tuzemském i zahraničním trhu • inspirativní pracovní zázemí • týmovou práci v technicky vyspělém kolektivu • možnost uplatnění vlastních inovativních řešení při vývoji nových materiálů a technologií hydroizolačních fóliových systémů • odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy a možnost profesního růstu • po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
vyučen v oboru praxe v oboru odborné znalosti s výrobou nábytku
plat: 90 Kč
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK – SKLAD ASKO NÁBYTEK MLADÁ BOLESLAV POPIS POZICE komplexní zpracování administrativy spojené s naskladnění a vyskladněním zboží zodpovědnost za bezchybné naskladnění vyskladnění zboží v PC systému SHD zodpovědnost za bezvadné vystavení předání a archivací protokolů o přijatém vydaném zboží a dodacích listů POŽADUJEME min. SOU dobrou uživatelskou znalost práce s PC zkušenosti se skladovou logistikou pečlivost zodpovědnost flexibilita samostatnost schopnost kvalitně pracovat v multikulturním kolektivu trestní bezúhonnost NJ výhodou praxe min. 1 rok NABÍZÍME zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost kariérního růstu příjemný kolektiv zaškolení PRACOVIŠTĚ ASKO NÁBYTEK MLADÁ BOLESLAV Chcete pracovat pro ASKO NÁBYTEK a zaujala Vás nabízená pozice? Pošlete svůj STRUKTUROVANÝ PROFESNÍ životopis na boleslav@asko.net DO PŘEDMĚTU E MAILU UVEĎTE NÁZEV POZICE O KTEROU SE UCHÁZÍTE!
plat: 11000- 14000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>