Požadavky: orientace v oboru IT schopnost samostatné práce a rozhodování základní znalost počítačových sítí a protokolu TCP IP zkušenosti se servisem údržbou a instalací HW zkušenosti s instalací a správou SW znalosti práce v OS Windows na administrátorské úrovni znalost produktů Apple výhodou ŘP skupiny B SŠ nebo VŠ technického směru praxe v oboru min. 2 roky Nabídka: moderní zázemí renomované společnosti výborné pracovní prostředí a prostředky motivující systém ohodnocení zaměstnanecké výhody možnosti dalšího vzdělávání
plat: 15000- 30000 Kč
Line leader Náplň práce: • Organizace a řízení chodu výroby • Zodpovědnost za údržbu strojů a zařízení • Zajištění personálních záležitostí podřízených • Spolupráce na tvorbě rozpočtů pro daný rok • Zodpovědnost za plnění plánů rozpočtů • Provádění vnitřních auditů Požadujeme: • SŠ VŠ technického směru (strojírenství chemie mikrobiologie) • Praxe v oboru • Zkušenosti ve správě budov a údržbě výhodou • Znalost práce na PC • Komunikativnost • Schopnost vedení lidí • Časová flexibilita • Samostatnost Nabízíme: • Perspektiva zázemí silné firmy • Práce v mladém kolektivu • Firemní benefity • Odměňování ve vztahu k výkonu • Možnost profesního růstu • Firemní vzdělávání • Práce s nejmodernější technologií Pokud Vás nabídka zaujala zašlete nám strukturovaný životopis na e mailovou adresu: alena.molinari@kofola.cz
plat: 20000- 25000 Kč
prodej textilu pracoviště je v obou provozovnách střídání dle potřeby (MB Interspar+Benátky n.J.). Praxe v prodeji oblečení je výhodou vzhledem k tomu že se jedná i prodej jeansů což je díky jejich váze práce středně těžká je tato práce vhodná pro zaměstnance s odpovídajícím zdravotním stavem. KONTAKT: domluvit schůzku telefonicky bude domluven termín osobního kontaktu na provozovně v Benátkách nad Jizerou
plat: 12000- 15000 Kč
Hledáme elektrikáře se zkušeností výstavby nebo rekonstrukcí na výstavbu nového pavilonu v areálu nemocnice v Mladé Boleslavi. Požadujeme vyhlášku 50 § 6 a výše. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Kontakt: nutno domluvit schůzku telefonicky
plat: 20000- 22000 Kč
Pracovní činnosti: zpracování personální administrativy spolupráce při zpracování podkladů pro výpočet mezd. Požadujeme: ÚSO vzdělání praxi v personalistice a mzdovém účetnictví znalost zákoníku práce dobrou znalost práce na PC spolehlivost komunikativnost
plat: 15000- 18000 Kč
Místo výkonu práce je Mladá Boleslav. Vyžadujeme základní znalost PC pečlivost a svědomitost. Jedná se o práci v malém týmu. Termíny dodávek jsou dány zákazníkem. Životopisy zašlete prosím emailem na adresu: jaroslava.hegrova@delphi.com
plat: 20000 Kč
Fyzická zdatnost komunikativnost zodpovědnost čistý trestní rejstřík. KONTAKT: nutné sjednat schůzku telefonicky Po Pá 8:00 15:00h nebo e mailem.
plat: 12000- 14000 Kč
* znalost práce na PC * znalost NJ nebo AJ slovem i písmem * 12ti hodinnové směny denní noční * KONTAKT : domluvit si schůzku telefonicky
plat: 75 Kč
* referent nákupu a prodeje náhradních dílů na nákladní vozy * požadujeme: vzdělání technického směru znalost nákladních náhradních dílů práce na PC ( Word Excel Pohoda) komunikativnost pečlivost samostatnost * praxe na obdobné pozici je výhodou
plat: 17500 Kč
Pracoviště Benátky n J. Luštěnice. Požadujeme min. SOU SOŠ kurz pracovníka v sociálních službách (lze si dodělat) zájem o práci se seniory. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na e mail : personalní@domovuanezky.cz informace na tel. č. 724 102 024 paní Zelená
plat: 11000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>