Ryclé psaní na klávesnici 12.5.2011.výběrové řízení od 13:00 hod. předem pošlete životopis na e mail znemeckova@osoud.mlb.justice.cz
plat: 11130 Kč
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ JE V BUDOVĚ OS 12.5.2011 V 9:00 hod..
plat: 9460 Kč
Akuma a.s. přijme do pracovního poměru technologa pro divizi antén kabelů a kabelových svazků. Tato pozice je vhodná pro absolventy z technických oborů. Své životopisy zasílejte na adresu tomas.drahokoupil@fiamm.com Požadujeme: ochotu se zaučit a zapracovat VŠ technického směru anglický jazyk Náplň práce: plánování řízení a technickou koordinaci zavedení nového výrobního procesu vypracování technologických postupů určování parametrů výchozího materiálu druhu a sledů operací zpracování a udržování technologické dokumentace vyřizování změnového řízení analýzu a plánování času potřebného k výrobě kapacitní požadavky a s tím spojené náklady navrhování opatření ke snížení pracnosti a spotřeby přípravu techologických podkladů pro automatizované zpracování využívání statistických metod ke stanovení výrobních požadavků Nabízíme: pracovní pozici v mezinárodní firmě s příjemným kolektivem pracovní poměr na dobu určitou s velkou pravděpodobností přechodu na dobu neurčitou zaměstnanecké benefity
plat: 17500- 20000 Kč
životopisy zasílejte na: poslt@vyrtych.cz
plat: 15000 Kč
Náplň práce: Programátor se specializací na databáze. Vytváření datového skladu (Warehouse) pro technické informace (analýza programování). Analýza procesů a tvorba metodiky. Analýza a řešení problémů. Analýza a realizace požadavků uživatelů. Zavádění testování a administrace systémů technických informací. Spolupráce v mezinárodním projektovém týmu v rámci koncernu Volkswagen Požadujeme: výborná znalost databází SQL PL SQL (ORACLE výhodou) zkušenosti s modelováním relačních DB znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni zájem a ochota učit se novým věcem komunikativnost. Výhodou není striktně požadováno: scriptování v prostředí Visual Basic znalost programovacího jazyka JAVA zkušenosti z technického oboru (znalost kusovníků procesů v autoprůmyslu atd.). Místo výkonu práce: Mladá Boleslav. Nástup možný ihned. Své CV zasílejte na personal@hud.cz v případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat.
plat: 28000 Kč
Mzda je úměrná praxi ŘP sk. B AJ nebo NJ praxe v oboru polygrafie nebo kartonové výroby je podmínkou samostatnost. Jená se o malý kollektiv . NEVOLAT ! Životopis pošlete e mailem nebo poštou. e mail: pekarova@ok karton.cz
plat: 25000- 32000 Kč
TFN s.r.o. přijme 1 uchazeče ku na pozici "asistent vedoucí vzdělávání firemní ekolog". Požadujeme: VŠ chemického nebo přírodovědného směru čistý trestní rejstřík spolehlivost. Výhodou: znalost AJ a certifikace ISO 1401 a 1801 není podmínkou. Místo výkonu práce: MLADÁ BOLESLAV Náplň práce: evidence odpadového hospodářství komunikace se státními orgány (KHS) nakládání s chemickými látkami havarijní plánování. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e mail: michaela.krejcova@tfn.cz
Délka praxe 5 let. Údržbář s vyhláškou 50. Samostatnost flexibilita.
plat: 105- 110 Kč
bydliště v blízkosti Kněžmosta pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod.
plat: 10000 Kč
ŘP sk. B
plat: 38000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>