hlídání a doprovod při výchovné činnosti dětí ve věku 3 6let v lesní školce při skupině 5dětí školka zajišťuje krátkodové hlídání dětí předškolního věku v době zaneprázdnění rodičů pedagogické zkušenosti nebo pedag. vzdělání vítáno vhodné pro absolventy SPgŠ učitel MŠ vztah k přírodě pečlivost zodpovědnost časová flexibilita v budoucnu možno i rozšíření úvazku prof. životopis na mail: marcela.iris@seznam.cz
plat: 15000- 25000 Kč
Požadujeme VŠ magisterského (bakalářského) stupně technického popř. ekonomického směru aktivní znalost německého nebo anglického jazyka schopnost komunikace týmovost
plat: 24187 Kč
* praxe a ŘP skupiny B * k platu prémie * KONTAKT: životopisy zasílejte e mailem
plat: 16000 Kč
vzdělání či praxi v oboru výhodou obchodního ducha komunikativní chuť učit se nové věci
plat: 12000 Kč
Řidičský průkaz skupiny C profesní průkaz výhodou strojní průkaz zodpovědnost flexibilita
plat: 20000 Kč
Náplň práce: telefonická komunikace se zahraničními partnery v technické oblasti. Požadujeme: velmi dobrou znalost německého nebo anglického jazyka (podmínkou) dobrou orientaci v IT komunikativnost samostatnost zodpovědnost asertivitu. Životopisy zasílejte na personal@hud.cz v případě našeho zájmu vás budeme sami kontaktovat.
Přijmeme pracovníka technického oddělení. Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání uživatelská znalost práce na PC orientace ve světě IT výhodou znalost oblasti hardware pro čárové kódy (snímače tiskárny terminály) velkou výhodou znalost AJ dobré komunikační schopnosti spolehlivost zodpovědnost samostatnost ŘP skupiny B. Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející ryze české firmě zaměstnanecké výhody možnost dalšího školení a vzdělávání plat 18000 CZK + prémiové ohodnocení. Termín nástupu možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete naše požadavky zašlete nám e mail se strukturovaným životopisem na adresu jana.havrancova@jmpartners.cz
plat: 18000 Kč
* VŠ zemědělské vzdělání RV * řidičské oprávnění sk. B * k platu prémie dle výkonu * samostatnost bezúhonost znalost NJ nebo AJ výhodou KONTAKT: info@amalgerol.cz tel. 724 947 566 ing. Tomáš Beránek
* zlušenosti s rozpočty a kalkulací staveb a stavebních prací * praxe min. 5 let znalost MS Office * AJ slovem i písmem řidičský průkaz sk. B * zkušenosti s průmyslovými objekty výhodou KONTAKT: e mailem
plat: 30000 Kč
zaslání životopisu na e mail hkasubova@seznam.cz osobní kontakt v týdnu 30.7. 3.8.2012 po telefonickém nebo emailovém sjednání termínu schůzky praxe v provozu mateřské školy vítána
plat: 8000- 10000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>