Náplň práce: tvorba testovacích scénářů dokumentů zadávání úloh a projektů testování aplikací v systému SAP (nutná vyšší znalost SAP + správa oprávnění SAP) Požadujeme: zkušenosti s moduly SAP znalost programování v ABAP pokročilá znalost IT IT vzdělání výhodou znalost nastavování podnikových aplikací NJ nebo AJ na komunikativní úrovni samostatnost komunikativnost. Nástup možný ihned dohodou. Místo výkonu práce Mladá Boleslav. Své CV zasílejte na personal@hud.cz v případě zájmu Vás budeme kontaktovat.
plat: 27000 Kč
Hledáme spolupracovnici ka na pozici "Specialista poradenských a prodejních služeb" pro doplnění týmu na pobočce v Mladé Boleslavi. Zaměstnanec bude zodpovědný za poskytování informací poradenství a prodej výrobků a služeb partnerských společností zastupovaných na prodejním terminále. Požadujeme ÚSO SŠ vzdělání výborné komunikační dovednosti proaktivní zákaznický přístup dobrou znalost práce na PC organizační schopnosti. Zkušenosti z prodeje nebo přímého marketingu výhodou. Nabízíme práci pro originální dynamicky se rozvíjející projekt smlouvu na dobu neurčitou. Svoje strukturované životopisy s fotografií zasílejte e mailem k rukám Ing. Jana Řechtáčka "jan@ludusczech.cz"
plat: 15000- 20000 Kč
jedná se o zástup za dlouhodobě nemocnou zaměstnankyni
plat: 13500 Kč
* požadují spolehlivost pozornost rozpoznávací schopnost manuální zručnost vysoké pracovní nasazení práce v taktu * jedná se o montáž částí vozidla na skelet nenáročných na polohování a ustavení jak u linky tak na přípravě potvrzení uvedené operace do karty vozidla.
plat: 15633 Kč
Frézař na CNC centrum pro převážně kusovou výrobu přesnějších dílů. Hlaste se pouze zájemci s praxí.
plat: 150 Kč
pozice: prodavačka plný úvazek místo výkonu práce: Prodejna Karlova pekárna Skandinávská 2 619 00 Brno (Avion shopping park Brno) otevírací doba prodejny: Po Ne: 8:00 21:00 nástup na ranní směnu 6:00 směnují se 8 hodinové směny (ranní odpolední) náplň práce: prodej práce na pokladně doplňování zboží úklid prodejny a další požadavky: praxe min. 1 roky v potravinách (nejlépe v pečivu nebo samoobsluze) komunikativnost flexibilita Orientační plat je 10.000 hrubého. Všichni uchazeči se hlásí přímo na prodejně vedoucí prodejny paní Hanákové nebo na tel.: 543 214 050 .
plat: 13000 Kč
GRADDO a.s. společnost s dvacetiletou tradicí hledá pro údržbu pracovních prostor elektrikáře. Nutnost vyhl.50 78 Sb. Po zaškolení (1 3 měsíce)osobní ohodnocení. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na personalni@ifzone.eu. Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru. Pokud nebudete do 14 dní ode dne doručení Vašeho životopisu kontaktováni naším personálním oddělením znamená to že jste nebyli zařazeni do 2. kola výběrového řízení.
plat: 18000 Kč
Jedná se o prodejnu PMU CZ a.s. v prostorách Penny marketu ve městě Mladá Boleslav. Požadujeme: vyučení v oboru praxe podmínkou zodpovědnost pouze ranní směny. Součástí práce řezníka řeznice je i práce za pultem (prodej).K uvedené základní mzdě přísluší i pohyblivá složka mzdy 0 100%. Životopisy zasílejte na pprokesova@prochazka.cz (uvádějte do kterého města a na jakou pozici se hlásíte).
plat: 16000 Kč
Praxe 10 let možnost ubytování ruský jazyk anglický jazyk španělský jazyk aktivně znalost zahraničně politických vztahů
* znalost práce na PC office outlook vyhledávání na internetu apod. * znalost AJ je výhodou * ochotné jednání odolnost vůči stresu příjemné vystupování * Výhody: možnost ubytování strava možnost sportování
plat: 16000- 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 další >>