Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech

Pracovní náplň : spolupráce na vývoji produktů výrobků podílení se na vedení nových projektů zajišťování technické přípravy výroby vytváření technologických postupů stanovování norem spotřeby materiálů a práce zajišťování náběhu nových výrob podpora rozvoje optimalizace technologií provádění analýz technologičnosti konstrukce a vhodnosti materiálů provádění analýz technologické úrovně výroby pro trvalé zlepšování (CIP) zpracovávání statistických údajů o klíčových ukazatelích výroby (plnění výkonových norem analýza zmetkovitosti využití strojů a zařízení) zajišťování technické podpory zákazníkům zajišťování a provádění dalších činností vyplývajících z požadavků na zajištění systému řízení jakosti politika a cíle jakosti příručka jakosti související směrnice a instrukce Požadujeme : VŠ SŠ vzdělání strojní (technický obor) znalost AJ na komunikativní úrovni praxe na obdobné pozici praxe v technické přípravě výrobním provozu znalost kreslících programů (AutoCAD) dle potřeb společnosti ŘP skupina B Nabízíme : zázemí silné mezinárodní společnosti možnost odborného růstu a osobního rozvoje 25 dní dovolené stravenky doba určitá při oboustranné spokojennosti po půl roce přechází na neurčitou.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 48000- 50000 Kč
Datum nástupu: 01.09.2011

Firma: Trelleborg Automotive Czech Republic s.r.o.
Obec: Mladá Boleslav
Kontaktní telefon: +420 739 451 833,326 709 941
Kontaktní osoba Jarmila Špedlová