inzerce dětské potřeby

Stavební inženýři výstavby inženýrských děl

Náplň práce: • odborná technická podpora zákazníkům (hydroizolace staveb) • poradenská a konzultační činnost pro projektanty architekty velké stavební firmy • technické a ekonomické vedení zakázek včetně jejich vyhodnocení a vypracování předávací dokumentace • zajišťování zakázek a zpracování jednoduché technické dokumentace a podkladů pro nabídková a předávací řízení apod. Požadujeme: • SŠ VŠ vzdělání technického směru • 5 let praxe v oboru stavebnictví (hydroizolace staveb výhodou) • znalost práce na PC v AutoCAD LT programu • znalost relevantních právních a technických norem znalost procesů v realizaci staveb • ochota cestovat v rámci ČR při realizaci zakázek příp. i do zahraničí • flexibilní samostatný a zodpovědný přístup za kvalitu zakázek • ŘP sk. B Nabízíme: • zajímavou a kreativní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí a významným postavením na tuzemském i zahraničním trhu • inspirativní pracovní zázemí • týmovou práci v technicky vyspělém kolektivu • možnost uplatnění vlastních inovativních řešení při vývoji nových materiálů a technologií hydroizolačních fóliových systémů • odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy a možnost profesního růstu • po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 23000 Kč
Datum nástupu: 26.04.2011

Firma: COLAS CZ, a.s.
Ulice: Průmyslová 1028
Obec: Kosmonosy
Kontaktní telefon: +420 326 735 396
Kontaktní osoba Dagmar Plachá