min. vyučení praxe výhodou trestní bezúhonnost hmotná zodpovědnost znalost práce na PC nutná osobní kontakt je možný ve dnech pondělí středa a pátek v době 8.00 14.00 hod. (lépe dohodnout předem telefonicky)
plat: 10000- 12000 Kč
Vyučen výhodou; práce ve výškách zateplování budov; místo výkonu prací: Prostějov Olomouc a okolí; PD: Po Pá 40 hod týdně; osobní kontakt možný pouze po tel. domluvě Po Pá 7:00 17:00; p. Hanák tel.: 736 540 117;
plat: 14000- 16000 Kč
SŠ s maturitou nebo VŠ technického zaměření 3 roky praxe v oblasti kontroly strojírenských výrobků nebo odlitků podmínkou požadována znalost měření FMEA PPAP MSA 8D report znalost norem ISO 9001:2009 VDA 6.1 orientace v technických normách výkresech a procesech řízení kvality znalost německého jazyka na komunikativní úrovni znalost anglického jazyka alespoň pasivně ŘP skupiny B flexibilita samostatnost silné komunikační a argumentační dovednosti ochota učit se novým věcem nástup možný ihned nástupní mzda 14 18 tisíc měsíčně + osobní ohodnocení + příplatky kontakt osobní nebo telefonický (7 14 hod.)
plat: 14000- 18000 Kč
min. vyučení podmínkou strojní průkaz + ŘP sk. B C a T praxe v oboru nutná pracoviště dle zakázek v rámci ČR a Slovenska doba určitá do konce roku kontakt je nutné dohodnout předem telefonicky v době Po Pá 8.00 16.00 hod.
plat: 120 Kč
pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80 zákona č. 435 2004 Sb. osoby invalidní ve třetím stupni osoby invalidní v prvním a druhém stupni a osoby zdravotně znevýhodněné zkrácený úvazek 6 hod. denně fyzicky náročnější práce práce s křovinořezem motorovou benzínovou pilou a pojezdnou sekačkou ŘP "B" výhodou kontakt osobně Po Pá v době 7.00 8.00 hod. nebo předem telefonicky v době 8.00 16.00 hod. příp. písemné nabídky s životopisem zasílat na email: vkalina@toptrade.cz
plat: 6000 Kč
náplň práce: příjem zboží kontrola kompletnosti dodávky ukládání zboží na prodejně na určená místa vydání prodaného zboží zákazníkovi kontrola kompletnosti vyřizování reklamací požadavky: min. 2 roky praxe znalost práce na PC fyzicky náročná práce (manipulace s břemeny nad 15 kg) zodpovědnost a spolehlivost ochota učit se novým věcem firma nabízí: mzda až 17.000 Kč zázemí silné české společnosti působící na trhu již 17 let propracovaný systém zaškolení firemní výhody možnost nástupu IHNED písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e mailovou adresu: hr01.hr@okaycz.eu (do žádosti uveďte o jakou pozici a ve kterém městě se o práci ucházíte)
plat: 14000- 17000 Kč
vyučení v oboru v případě nevyučení praxe min. 3 roky nutná doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení dělené směny krátký + dlouhý týden (otevírací doba od 9.00 do cca 23 hod.) samostatnost spolehlivost kuřácké prostředí kontakt je nutné dohodnout předem telefonicky Po Pá v době od 9.00 do 19.00 hod.
plat: 11000 Kč
VŠ nebo SŠ elektro nebo technického zaměření zpracování HW dokumentace stroje zkušenosti s programy Autocad a Eplan vítány orientace ve výkresové dokumentaci nutná zájem se vzdělávat aktivní přístup k práci jazykové znalosti vítány písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte ne e mail: tomas.urban@toshulin.cz popř. kontakt dohodnout telefonicky
plat: 18000 Kč
vyučení v oboru (vhodné i pro absolventy) nebo praxe v oboru ŘP sk. B nutný osobní kontakt je možný přímo na pracovišti v době Po Pá 8.00 17.00 hod. nebo telefonicky dohodnout v téže době
plat: 10000- 15000 Kč
min. vyučení (nejlépe nástrojař strojní zámečník) nástrojařské práce svařování CO2 soustružení frézování praxe v oboru výhodou nutná znalost čtení technické dokumentace komunikativnost samostatnost ŘP sk. B nutný písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e mail: jiri.haderka@metaform.cz nebo kontakt dohodnout předem telefonicky v době Po Pá 6.00 14.00 hod.
plat: 75 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 další >>