Pracovní náplň: aktivní nabídka a prodej produktů České pojišťovny poskytování poradenství v oblasti pojistných produktů zajištění servisu pro stávající klienty vytváření dlouhodobých obchodních vztahů Požadujeme: min. SŠ vzdělání zakončené maturitou uživatelská znalost MS Office (Word Excel) obchodní zkušenosti orientační přehled nebo znalost pojistných produktů výhodou komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni reprezentativní vystupování zaměření na klienta schopnost vést obchodní jednání a argumentovat samostatnost přesnost a odpovědnost odolnost vůči stresu vysoké pracovní nasazení pozitivní a vstřícný přístup Nabízíme: práci na HPP se zázemím kapitálově silné společnosti zajímavou práci v dynamickém prostředí možnost seberealizace reálnou možnost nadstandardních příjmů komplexní systém vzdělávání a tréninků perspektivu profesního a osobního růstu širokou škálu zaměstnaneckých benefitů písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e mail: sobartkova@cpoj.cz nebo poštou na adresu: Česká pojišťovna a.s. pí. Soňa Bartková Na Pankráci 123 1720 140 21 Praha
plat: 13000- 25000 Kč
VŠ vzdělání stroj. směru podmínkou aktivní znalost práce ve 3D CAD systému (Autodesk Inventor výhodou) nutná aktivní znalost Microsoft Office odborné využití Internetu aktivní znalost jednoho cizího jazyka výhodou vysoké pracovní nasazení preciznost odpovědnost dobrá schopnost komunikace a týmové práce náplní práce je navrhování a konstrukce funkčních uzlů obráběcích strojů tvorba konstrukční dokumentace komunikace s dodavateli komponent spolupráce s výrobním a montážním oddělením firma nabízí zázemí úspěšné stabilní společnosti zaměřené na export možnost podílet se na vývoji sofistikovaných produktů špičkové světové úrovně možnost osobního rozvoje zaměstnanecké výhody písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte ne e mail: tomas.urban@toshulin.cz popř. kontakt dohodnout telefonicky
plat: 18000 Kč
min. vyučení ŘP sk. C nutný profesní průkaz nutný praxe v řízení nákl. automobilu nutná práce dle zakázek v rámci celé ČR převoz beranícího agregátu na určené pracoviště a práce v terénu ražení štětových stěn vibrací možnost zaškolení ubytování zajištěno v provozovně v KM i na stavbách kontakt je nutné dohodnout předem telefonicky v době Po Pá 8.00 20.00 hod. p. Žák (tel. 737 287 701) nebo p. Reger (tel. 737 287 702)
plat: 20000 Kč
pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80 zákona č. 435 2004 Sb. o zaměstnanosti (osoby pobírající částečný příp. plný invalidní důchod nebo osoby zdravotně znevýhodněné) pracovní doba 7.00 15.30 spolehlivost pečlivost komunikativnost fyzicky náročnější práce doba určitá 3 měsíce s možností prodloužení písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílat do 10.2.2011 na email: vkalina@toptrade.cz nebo na adresu pracoviště telefonický kontakt Po Pá v době 6.00 20.00 hod.
plat: 8900 Kč
pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80 zákona č. 435 2004 Sb. o zaměstnanosti (osoby pobírající částečný příp. plný invalidní důchod nebo osoby zdravotně znevýhodněné) zkrácený úvazek 6 hod. SŠ vzdělání nutná znalost AJ slovem i písmem znalost práce na PC (Word Excel) spolehlivost pečlivost komunikativnost ŘP "B" výhodou praxe výhodou doba určitá 3 měsíce s možností prodloužení písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílat do 10.2.2011 na email: vkalina@toptrade.cz nebo na adresu pracoviště telefonický kontakt Po Pá v době od 6.00 20.00 hod.
plat: 8000 Kč
vyučení v oboru (vhodné i pro absolventy) nebo praxe v oboru komunikativnost spolehlivost zájem o práci potrav. průkaz výhodou pouze ranní směna doba určitá 1 rok s možností prodloužení osobní kontakt je možný přímo na pracovišti každou středu v době 8.00 14.00 hod. (B.p.H. Obchodní ul.) nebo telefonicky Po Pá v době 8.00 12.00
plat: 55 Kč
SŠ vzdělání v oboru pozemní stavby nebo dopravní praxe min. 1 rok ŘP "B" znalost práce na PC doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení schopnost vést pracovní tým schopnost samostatné realizace zakázek malého charakteru kontakt osobně nebo telefonicky v sídle firmy (od 7 do 15:00 hod.) příp. své nabídky zasílejte na adresu firmy nebo na e mail: suskm@suskm.cz
plat: 15600 Kč
SŠ vzdělání odborné stavební praxe min. 1 rok v oboru ŘP "B" znalost práce na PC rozpočtový program RTS doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení spolehlivost kontakt osobně nebo telefonicky v sídle firmy (od 7 do 15:00 hod.) příp. své nabídky zasílejte na adresu firmy nebo na e mail: suskm@suskm.cz
SŠ nebo VŠ elektrotechnického směru základní znalost CAD CAE výpočetní techniky ŘP "B" flexibilita elektroprojekční případně elektromontážní zkušenosti výhodou pracovní náplní je technická IT podpora a správa elektro CAE system spojená s databázovou digitalizací grafické elektrodokumentace požadována znalost AJ + NJ doba určitá s možností prodloužení pracoviště v Kroměříži kontakt telefonický (8 17 hod.) nebo písemné nabídky s profesním životopisem zasílejte na adresu: Technodat Elektro s.r.o. Tř. Tomáše Bati 3295 760 01 Zlín nebo na email: info@technodat.cz
plat: 18000- 22000 Kč
min. SŠ vzdělání podmínkou psychická odolnost perfektní znalost práce na PC (Word Excel Internet) nutná praxe s přímým prodejem výrobků výhodou organizační schopnosti komunikativnost spolehlivost flexibilita vysoké pracovní nasazení ŘP sk. B nutný písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 10.2.2011 na e mail: info@pekarnabrest.cz nebo na adresu firmy
plat: 14000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 další >>