VŠ vzdělání orientace v oblasti kultury a osvěty občanská a morální bezúhonnost znalost práce na PC výborné manažerské organizační a rozhodovací schopnosti schopnost týmové práce a komunikace s veřejností znalost právních předpisů samostatnost flexibilita a vysoké pracovní nasazení ŘP sk. B nutný výhodou zkušenosti s řízením příspěvkové organizace daného typu a praxe v řídící funkci nutné jazykové znalosti (angličtina) Písemná přihláška musí obsahovat tyto náležitosti: jméno příjmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo telefonu číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu jde li o cizího státního občana K písemné přihlášce je nutno předložit: koncepci rozvoje Domu kultury v Kroměříži ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání profesní strukturovaný životopis výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce Žádosti zasílejte nejpozději do 8. prosince 2010 do 17:00 hod. na adresu: Město Kroměříž odbor školství kultury a státní památkové péče k rukám vedoucího odboru Mgr. Jiřího Pánka Velké náměstí 115 767 01 Kroměříž
plat: 17000 Kč
Náplň práce: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky svěřeného výrobkového portfólia zodpovědnost za rozvoj prodeje a obchodních vztahů se zákazníky každodenní komunikace se zahraničními zákazníky ve svěřeném teriotoriu v rámci celého světa zodpovědnost za hospodářské výsledky ve svěřené oblasti výrobního a spotřebního segmentu pravidelný reporting výsledků koordinace zakázek a projektová činnost segmentu výrobků Požadavky: SŠ VŠ vzdělání praxe v obchodní činnosti (nejlépe výrobní společnosti) výhodou zkušenosti s akvizicemi zákazníků obchodních jednání v zahraničí aktivní znalost anglického (popř. německého) jazyka se schopností vést jednání se zákazníky výborné prodejní a komunikační dovednosti reprezentativní vystupování a vyjednávací schopnosti ochota cestovat i do zahraničí ŘP sk. B nutný aktivní znalost práce s PC Nabízí: perspektivu osobního rozvoje a seberealizaci v plastikářské výrobní společnosti využívání cizích jazyků a služební zahraniční cesty výhody sociálního programu společnosti odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou bonusů po půl roce prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou místo výkonu práce Chropyně
plat: 20000- 25000 Kč
nutné dokonalé znalosti a praxe v oboru pracovní doba : 10 01 hod. kontakt osobně na pracovišti (8 22 hod) telefonický kontakt (9 18 hod.) možno zaslat mailem nebo poštou profesní životopis zájemci budou vybíráni na základě výběrového řízení které bude ukončeno do 15.12.2010 nástup dle dohody
plat: 14000- 18000 Kč
ŘP "B" (aktivní řidič) znalost práce na PC aktivní znalost AJ komunikativnost organizační schopnosti čas.flexibilita doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení životopis zasílat mailem na valova@remiva.cz nebo poštou na sídlo firmy do 25.11.2010 uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru
plat: 15000 Kč
vyučení oprávnění na VZV podmínkou praxe v oboru vítána doba určitá 4 měsíce s možností prodloužení životopis posílat do 22.11.2010 mailem na valova@remiva.cz nebo poštou na sídlo firmy osobní kontakt možný Po Pá 10 11hod. případně dohodnout předem telefonicky na čísle 573 358 655 v době Po Pá 9 14hod.
plat: 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94