inzerce dětské potřeby

Agenti dopravy a přepravy

náplň práce: příjem zboží kontrola kompletnosti dodávky ukládání zboží na prodejně na určená místa vydání prodaného zboží zákazníkovi kontrola kompletnosti vyřizování reklamací požadavky: min. 2 roky praxe znalost práce na PC fyzicky náročná práce (manipulace s břemeny nad 15 kg) zodpovědnost a spolehlivost ochota učit se novým věcem firma nabízí: mzda až 17.000 Kč zázemí silné české společnosti působící na trhu již 17 let propracovaný systém zaškolení firemní výhody možnost nástupu IHNED písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e mailovou adresu: hr01.hr@okaycz.eu (do žádosti uveďte o jakou pozici a ve kterém městě se o práci ucházíte)

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: Nižší střední
Pracovní úvazek: Plný
plat: 14000- 17000 Kč
Datum nástupu: 25.08.2011

Firma: OKAY s.r.o.
Ulice: Kotojedská 543
Obec: Kroměříž
Kontaktní e-mail:hr01.hr@okaycz.eu
Kontaktní osoba Jana Pospíšilová