pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80 zákona č. 435 2004 Sb. osoby invalidní ve třetím stupni osoby invalidní v prvním a druhém stupni a osoby zdravotně znevýhodněné zkrácený úvazek 4 hod. spolehlivost doba určitá 1 2 roku s možností prodloužení osobní kontakt je možný na pracovišti (Stavebniny Holešov) v době Po Pá 8.00 16.00 hod. nebo telefonicky dohodnout v téže době
plat: 4000 Kč
požadavky: VŠ vzdělání technického nebo dřevařského zaměření nutná komunikativní znalost AJ NJ + další jazyk výhodou ŘP sk. B nutný (aktivní řidič) dobré komunikační a prezentační schopnosti dobrá znalost práce na PC ochota cestovat náplň práce: identifikace nových obchodních příležitostí ve svěřeném teritoriu péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů s nimi účast při obchodních jednáních v tuzemsku i v zahraničí příprava cenových nabídek dohled nad realizací obchod. případů výhody: zázemí stabilní společnosti 5 týdnů dovolené vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu příspěvek na penzijní připojištění závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 30.11.2011 na e mail: tomas.mohapl@pilana.cz
plat: 30000- 35000 Kč
požadavky: VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru komunikativní znalost AJ nutná + další jazyk výhodou dobrá znalost práce na PC spolehlivost pečlivost samostatnost náplň práce: přijímání objednávek a následné zadávání do systému komunikace se zahraničními zákazníky výrobou expedicí zajišťování přepravy zboží vystavování průvodních dokladů k zásilkám a fakturace zpracování intrastatu výhody: zázemí stabilní společnosti 5 týdnů dovolené vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu příspěvek na penzijní připojištění závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 30.11.2011 na e mail: mol@pilana.cz
plat: 20000- 25000 Kč
pracoviště Kroměříž min. SŠ vzdělání PODMÍNKOU praxe v obchodní činnosti (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) cit pro obchod tzv. "tah na branku" a 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelská znalost práce na PC ŘP sk. B nutný firma nabízí: hrubou mzdu + prémie z prodeje osvědčené 10 let budované know how komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitální fotoaparát podporu právního oddělení písemné nabídky s životopisem zasílejte na e mail: bartreality.zamestnani@gmail.com popř. kontakt telefonicky dohodnout (Brno)
plat: 10000- 75000 Kč
podmínkou vyučení v oboru kuchař praxe aspoň 5 let spolehlivost ochota pracovat v kolektivu zkušební doba 3 měsíce písemné žádosti zasílejte na e mail: kancelar@jospo.cz nebo pospisilova@jospo.cz
plat: 12000 Kč
praxe na pozici zástupce vedoucího v potravinách min. 1 rok nutná zkrácený úvazek 6 hod. (prozatím) komunikativnost jednání s obchod. zástupci objednávky příjem a vyskladňování zboží vedení lidí mzda od 62 50 Kč hod. + prémie z tržby výhody stravenky osobní kontakt je nutné dohodnout předem telefonicky
plat: 62 Kč
POŽADAVKY: SŠ technického zaměření podmínkou min. 2 roky praxe na vedoucí pozici zkušenosti s vedením pracovního týmu a delegováním úkolů organizační schopnosti komunikativnost samostatnost zodpovědnost za svěřený úkol oprávnění na obsluhu VZV NÁPLŇ PRÁCE: zajištění celkového chodu skladu zodpovědnost za správný příjem zboží i přípravu zboží k expedici vedení pracovního týmu (organizace práce skladníků zodpovědnost za své podřízené) spolupráce s ostatními úseky firmy doba určitá 1 2 roku s možností prodloužení FIRMA NABÍZÍ: zázemí stabilní společnosti možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e mail: monika@salvatorstrechy.cz popř. kontakt dohodnout předem telefonicky v době Po Pá 7.00 16.00 hod.
plat: 15000 Kč
POŽADAVKY: min. vyučení podmínkou platné oprávnění na VZV znalost stavebního nebo střešního materiálu výhodou fyzicky náročnější práce zájem o práci a ochota dále se vzdělávat samostatnost pečlivost zodpovědnost za svěřený úkol NÁPLŇ PRÁCE: přebírání a výdej zboží ze skladu příprava zboží k expedici komunikace se zákazníky udržování pořádku ve skladu doba určitá 1 2 roku s možností prodloužení FIRMA NABÍZÍ: zázemí stabilní společnosti možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu kontakt je nutné dohodnout předem telefonicky v době Po Pá 7.00 16.00 hod. nebo písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e mail: monika@salvatorstrechy.cz
POŽADAVKY: ukončené VŠ vzdělání podmínkou a praxe v oblasti služeb zaměstnanosti nebo výkon kontroly ve veřejné správě výhodou nebo ukončené vyšší odborné vzdělání a min. 1 rok praxe v oblasti služeb zaměstnanosti nebo v oblasti výkonu kontroly ve veřejné správě nebo ukončené úplné středoškolské vzdělání s maturitou a min. 3 roky praxe v oblasti služeb zaměstnanosti nebo v oblasti výkonu kontroly ve veřejné správě znalost práce na PC schopnost vysokého prac. nasazení časová flexibilita ŘP sk. B nutný znalost správního práva zákoníku práce výkonu veřejnosprávní kontroly NÁPLŇ PRÁCE: provádění kontrol dle zákona č. 435 2004 Sb. o zaměstnanosti v zákona č. 251 2005 Sb. o inspekci práce na daném území zaměřených zejména na kontrolu nelegálního zaměstnávání administrace prováděných kontrol příprava podkladů pro monitorovací zprávy projektu za vykonané kontroly podílení se na zabezpečení povinné publicity projektu OP LZZ a osvětě a poradenství vůči veřejnosti PODMÍNKY: pracoviště Kroměříž nástup od 1.1.2012 PP na dobu určitou do 31.12.2013 plat. podmínky dle zákona č. 262 2006 Sb. zákoník práce a nařízení vlády č. 564 2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě PÍSEMNÉ žádosti obsahující motivačí dopis s uvedením na jaké místo výkonu práce se hlásíte doplněný strukturovaným profes. životopisem kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z trest. rejstříku doručte v obálce nadepsané "výběrové řízení Inspektor komplexních kontrol název kraje dle místa výkonu práce" DO 18. LISTOPADU 2011 na adresu: Oblastní inspektorát práce pro Jihomoravský kraj a Zlínský kraj Ing. Martina Madziová Milady Horákové 3 658 60 Brno
plat: 14000- 21000 Kč
Náplň práce: • zajiťování manipulace (nakládka a vykládka) hotových výrobků v oblasti příjmu a vychystávání expedičních zásilek dle požadovaných rozpisů; • práce s informačním systémem SAP k zajištění logistických dokladů ; • práce s uživatelskými programy (Word Excel). Požadujeme: • úplné střední vzdělání; • oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku; • uživatelská znalost práce na počítači; • fyzická a psychická odolnost vůči zátěži; • samostatný a zodpovědný přístup k organizaci práce. Nabízíme: • zázemí silné výrobní společnosti; • práce v jednosměnném provozu; • místo výkonu práce: Chropyně; • nástup dle dohody.
plat: 13000- 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 další >>