Pracovní pozice: PRODAVAČ PRODAVAČKA pro stánkový prodej a plnění inkoustových kazet do tiskáren a jiného spotřebního materiálu. Místo výkonu: Centro Zlin Pracovní zatížení: 15 – 20 hodin týdně možno dle dohody ranní odpolední celodenní směna NÁSTUP MOŽNO IHNED Požadavky: komunikativnost chuť učit se nové věci loajálnost spolehlivost částečná znalost AJ nebo NJ výhodou počítačová gramotnost vítána Popis práce: nenáročná samostatná činnost spojená s prodejem a plněním inkoustových kazet do tiskáren prodej ostatního spotřebního zboží pro tiskárny odpovědnost za chod prodejního místa ve svěřenou dobu vhodné i pro studenty a pro ženy na MD či dlouhodobě nezaměstnané – školení zajistíme školení trvá ca. 3 týdny Kontakt: Refill.cz spol. s r.o. tel: 543 211 281 Důležité – poslat životopis mailem mail: info@refill sro.cz
plat: 4000- 6000 Kč
Požadavky: vyučen v oboru praxe v oboru min. 2 roky znalost systémového bednění (PERI PASCHAL atd.) lešenářský průkaz lokalita práce Morava volejte ing.Babík tel. 777 654 642 e mail: babik@pozimos.cz
plat: 14000- 20000 Kč
PRACOVNÍCI V POHŘEBNICTVÍ Požadavky: příjemné vystupování solidnost důvěryhodnost praxe v pohřebnictví min. 3 roky ŘP sk. B. Pracovní doba od 8h do 16h. V případě zájmu volejte na tel. 774 823 902.
plat: 12000- 14000 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Požadavky: aktivní znalost angličtiny nebo němčiny slovem i písmem zodpovědnost a pracovní nasazení vzdělání elektrotechnického směru výhodou znalost českého trhu praxe v obchodu a v prodeji výrobků alespoň 2 roky. Náplň práce: rozvoj obchodních kontaktů získávání zákazníků pro prodej unikátních bluetooth jednotek do automobilů značek VW AUDI Seat Škoda Mercedes Benz BMW atd. více info na www.fiscon mobile.cz kterou je společnost autorizovaným dovozcem pro ČR + SR. Ohodnocení je přímo úměrné obchodním výsledkům. Pozn. Když se daří tak všem! možnost kariérního růstu. Zájemci zasílat životopis na email zivotopisy@amilogroup.cz
plat: 20000 Kč
FRÉZAŘ Požadavky: vyučení v oboru praxe 3 roky. Pracovní doba: 6.00 14.30 hodin
plat: 15000- 18500 Kč
Předávání informací evidence příchodů a odchodů zaměstnanců klientů a návštěvníků zařízení. Evidence příjezdů sanitních a pohřebních vozů výdej klíčů prodej bufetu a jeho evidence přebírka obyčejné pošty sledování bezpečnostních signalizačních zařízení. Provoz recepce 6 20 h včetně sobot nedělí a svátků.
plat: 10500- 10500 Kč
Aktivní znalost AJ slovinštiny. Znalost slovinského účetnictví a daňových pravidel. Finanční ekonomické vzdělání velkou výhodou znalost SAP a práce ve středisku sdílených služeb. Základní znalost práce na PC. Pracoviště: Lomnického 5 P 4
plat: 28000- 35000 Kč
Pracovní náplň: administrativní práce přepisy textů archiv. Požadavky: výborné psaní všemi deseti organizační schopnosti.
Pracovníci ostrahy Nabízíme zajímavé platové ohodnocení profesní růst možnost seberealizace Požadujeme čistý výůpis z rejstříku trestů spolehlivost komunikativnost poctivost slušně vystupování. V případě zájmu volejte ihned panu Molatovi na tel. číslo 606090849. Nástup možný IHNED.
plat: 8000- 15000 Kč
VEDOUCÍ ZPROSTŘEDKOVATELŮ FINANČNÍCH TRANSAKCÍ Požadavky: min. SŠ vzdělání praxe ve finanční oblasti podmínkou zkušenosti s vedením týmu výhodou ŘP sk. B nutný znalost MS Office velmi dobré komunikační a organizační dovednosti koučování schopnost pracovat v týmu. Nabízíme: první měsíc práce na DPP poté na HPP případně cestou provizního systému nadstandartní finanční ohodnocení možnost kariérního růstu po zapracování bezplatné školení a registrace u ČNB firemní benefity (notebook tiskárna pojištění aut mobil možnost využití firemních slev ve finanční oblasti) Náplň práce: práce v oboru financí péče o zavedenou nebo novou klientelu možnost využití telefonického centra aktivní správa klientely vedení a rozvoj obchodní skupiny školení a nábor nových spolupracovníků koučování a motivace jednotlivých poradců. V případě zájmu zasílejte životopisy na email nebo se kontaktujte telefonicky.
plat: 30000- 40000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>