Náplň práce: • Koordinace činností při tvorbě plánů podpory prodeje klíčových produktů firmy • Aktivní podíl na přípravě a realizaci prodejních kampaní jednotlivých segmentů • Spolupráce a součinnost při organizování zákaznických dnů v rámci firmy • Organizování činností k zajištění účasti firmy na veletrzích a výstavách • Aktivní podíl na prezentaci a propagaci produktů jednotlivých segmentů • Objednávání skladování a distribuce reklamních předmětů firmy • Podíl na realizaci marketingových průzkumů orientovaných na spokojenost zákazníků Požadujeme: • SŠ VŠ vzdělání; • praxe v marketingu – podpora prodeje B2B výhodou • komunikativní znalost anglického jazyka • velmi dobrá komunikace a společenské vystupování • samostatnost přizpůsobivost a tvořivost schopnost pracovat v týmu • ochota učit se novým věcem a věnovat tomu odpovídající úsilí a čas • ŘP skupiny "B" Nabízíme: • perspektivu osobního rozvoje ve velké obchodně výrobní společnosti • odpovídající finanční ohodnocení • po půl roce prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou • místo výkonu práce NAPAJEDLA
plat: 18000- 23000 Kč
Kuchař ka Požadavky: vyučení v oboru praxe 1 rok flexibilita zodpovědnost spolehlivost po zaučení samostatná práce. Náplň práce: příprava hotových jídel a minutková kuchyně udržování pořádku na pracovišti. Prac.doba: od 9.30 21.00 hod.
plat: 11000 Kč
Hledáme optimistické samostatné spolehlivé a aktivní realitní makléře i bez praxe v realitách. Ideální kandidát pro tuto pozici má minimálně středoškolské vzdělání obchodního ducha komunikační dovednosti na vynikající úrovni a alespoň základní znalost práce s PC. Náplň práce: zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí telefonický i osobní kontakt s klienty vedení obchodních jednání práce s databází klientů a nemovitostí domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí získávání nových nemovitostí. První kolo výběrového řízení probíhá na základě zaslaných životopisů. Strukturované životopisy včetně motivačního dopisu na mail: uctarna@zephyrus.cz tel. 774 904 098
plat: 9800 Kč
Uklizeč ka Požadavky: vhodné pro zdravotně znevýhodněné. Náplň práce: úklidové práce. Zkrác.prac.úvazek: 22 5 hod. týdně. Prac.doba: od 5.30 10.00 hod. Prac.poměr: doba určitá po dobu dvou let. POZN: Zájemci se hlásí osobně nebo tel.
plat: 5300 Kč
Prodavač ka Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe 1 rok (obsluha za obslužným pultem). Náplň práce: obsluha zákazníků u obslužného pultu doplňování zboží objednávky. POZN: Zájemci se hlásí osobně na pracovišti.
plat: 9000 Kč
DĚLNÍK VE SBĚRNĚ + OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU třídění plastů a papíru + vysokozdvižný vozík pracoviště Luhačovice. Požadavky: obsluha vysokozdvižného vozíku zájem o dlouhodobou spolupráci loajalita flexibilita ochota splehlivost. Pružná pracovní doba od 6.00 do 14.30 hod. Nástup možný ihned. Nejprve poslat e mailem životopis popř. tel. kontakt: 577 132 602 pí. Ilona Pospíšilová pí. Irena Hnidková e mail: joga@jogaluhacovice.cz.
plat: 12000- 14000 Kč
Univerzální brusič kovů znalost broušení drážek výhodou praxe 3 roky v oboru. Nabízeme dobré platové podmínky. Životopisy posílat na e mailovou adresu. Kontakt.p. Šildová tel.577532112 p. Jaroš tel. 720395502.
plat: 17000 Kč
fyzická zdatnost spolehlivost bezúhonost není uvedené místo výkonu práce!!!
plat: 8000- 12000 Kč
Požadavky: vyučení v oboru praxe 1 rok flexibilita příjemné vystupování zodpovědnost samostatná práce. Náplň práce: obsluha hostů příprava nápojů účtování úklid pracoviště. Prac.doba: od 10.00 24.00 hod. Předpokl.hrubá mzda: 10.000 Kč dle praxe.
plat: 10000 Kč
Automechanik dodávkových a nákladních automobilů Požadavky: vyučení v oboru praxe výhodou zodpovědnost flexibilita loajalita. Prac.doba: od 7.00 16.00 hod. POZN: Zájemci se hlásí osobně na pracovišti: Rybníky B.324 Zlín Prštné.
plat: 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>