ZÁMEČNÍK SVÁŘEČ CO2 Požadavky: dobrý svářeč sváří se tenké materiály 1 5 až 3mm Náplň práce: sestavování svářenců tlumičů výfuků z připravených dílců. Pracovní doba od 6h do 15.30h. V případě zájmu se kontaktujte telefonicky nebo osobně na pracovišti.
plat: 20000 Kč
TECHNIK ELEKTRONIK Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou v oboru slaboproudá elektrotechnika znalosti z přípravy výroby elektroniky tištěné spoje součástky pro elektroniku znalosti principů fungování elektronických obvodů znalost AJ pro čtení technické dokumentace vyhl. 50 78 Sb. §6 dobrá pracovní morálka samostatné rozhodování kreativita. Náplň práce: pomoc při vývoji elektronických výrobků příprava dokumentace pro výrobu výroba prototypů testování a měření elektronických výrobků. V případě zájmu se kontaktujte telefonicky nebo zašlete životopis na email.
plat: 15000- 18000 Kč
Zájemci se kontaktují osobně na pracovišti od 8 do 14h telefonicky nebo zasílají životopis na email.
plat: 11000- 12000 Kč
Požadujeme: Vyučení v oboru praxe na stejné podobné pozici v montáži ideálně 2 roky ale není podmínka. Manuální zručnost spolehlivost a samostatnost. Nabízíme: Zázemí stabilní strojařské společnosti odpovídající platové ohodnocení zajímavou a samostatnou práci příspěvek na stravování a zajištění stravování v areálu společnosti příspěvek na rekreace a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy.
plat: 16000- 19000 Kč
Příprava studené kuchyně příprava obědů dle dietního systému dodržování předpisů HACCP kontrola přebírka a uskladnění zboží v sobotu a neděli rozvoz obědů na ostatní střediska konzultace jídelních lístků organizace prací v kuchyni apod. Požadujeme: zdravotní způsobilost (potr. průkaz) trestní bezúhonnost řidičský průkaz skup. B praxe 3 roky vyučení v oboru časovou flexibilitu ochotu pracovat
plat: 13000 Kč
SKLADNÍK VE VELKOOBCHODNÍM SKLADU ELEKTROMATERIÁLU Požadavky: vyučen v oboru elektro znalost vyhlášky 50 §6 práce na PC (Word Excel) průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku výhodou slušné a reprezentativní chování schopnost učit se novým věcem. Náplň práce: příjem a vychystávání zboží obsluhování zákazníků ve velkoobchodním skladu elektro. V případě zájmu nás kontaktujte e mailem telefonicky nebo osobně od 7 15:00 hodin.
plat: 10000- 15000 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCI Firma ve Zlíně hledá zaměstnance na HPP na pracovní pozici obchodní referent pro výkup odpadních olejů. Požadujeme alespoň SŠ vzdělání základy práce na PC časovou flexibilitu dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování ŘP sk. B trestní bezúhonnost. Náplň práce: budování a udržování vztahu se stávajícími zákazníky vyhledávání nových klientů realizace objednávek zpracovávání agendy ve firemní databázi. Pracovní doba od 7:00 15:30. Své žádosti s CV zasílejte na e mail asistent@energoinvestment.cz do 31.3.2012 pro více informací telefonujte 774555845.
plat: 15000- 40000 Kč
Náplň práce:opravy seřizování preventivní údržba strojů a zařízení. Požadujeme:vzdělání ÚS se zaměřením na strojírenství svářečský průkaz (el.oblouk nebo CO) znalost čtení výkresové dokumentace oprávnění k řízení MV výhodou praxe v oboru 3 roky samostatnost spolehlivost komunikativnost. Nabízíme:práci v třísměnném provozu místo výkonu práce Napajedla výhody sociálního programu (1týden dovolené navíc příspěvek na stravování benefity).
plat: 13500- 17000 Kč
PRACOVNÍK ICE OSTRAHY Požadavky: pracovní místo je vytvořeno pro OZP. Místo výkonu práce Napajedla. Pracovní poměr na dobu určitou posléze neurčitou. Zájemci se hlásí telefonicky na číslo 723 612 506 Po čt 8:00 11:00 a 13:00 15:00 a pá 8:00 11:00.
plat: 8000 Kč
(ND) TECHNOLOGOVÉ VEDOUCÍ VÝROBY Firma ve Zlíně hledá zaměstnance na HPP na pracovní pozici technolog vedoucí výroby. Požadujeme SŠ VŠ vzdělání technického směru časovou flexibilitu organizační a komunikační schopnosti ŘP sk. B trestní bezúhonnost. Náplň práce: zpracování podkladů v oblasti nakládání s odpady organizace provozu výroby paliv a prodeje jednání se státními i soukromými institucemi. Výhody: stravenky. Nástup je možný ihned. Pracovní doba od 7:00 15:30 hodin. Své žádosti s CV zasílejte na e mail asistent@energoinvestment.cz do 31.3.2012.
plat: 20000- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>