Přípravář technická příprava výroby požadavky: SŠ tech stavebního směru aktivní znalost CAD a 3D základy CNC ŘP skupiny B AJ NJ min. zákl. znalosti ( porozumění dokumentaci ) časová flexibilita temový duch chuť učit se novým věcem odolnost vůči stresu strukturovaný CV posílat na tomas.hunak@container.cz uzávěrka VŘ 25.2.2011
plat: 20000 Kč
SVÁŘEČ svářečské a zámečnické práce. Požadavky: vzdělání vyučení nebo vyučení s maturitou 5 let praxe. Jednosměnný provoz od 6.00 hod. do 14.00 hod. Nástup možný od 1.3.2011. Nejprve tel. kontakt: p. Vladimír Dulík tel. 577 343 662.
plat: 17000 Kč
nabídka práce
Abstinent Valašskoklobucko. Praxe min. 5 let.
plat: 13000 Kč
Požadavky: vyučení v oboru iniciativa tvořivost flexibilita zájem o práci. POZN: Nutné domluvit si schůzku nejprve tel.
plat: 15000 Kč
Řidič mezinárodní kamionové dopravy (MKD) Požadavky: ŘP sk.C E profesní průkaz karta řidiče pojištění zdravotní prohlídka praxe 1 2 roky. Náplň práce: Řidič kamionu přepravníku jedná se o přepravu nových aut z ČR do Anglie. POZN: Nutné domluvit si schůzku nejprve tel.
plat: 25000 Kč
CNC soustružník Požadavky: SŠ vyučení v oboru praxe 1 2 roky spolehlivost. Náplň práce: obsluha CNC stroje. POZN: Zájemci se hlásí osobně nebo tel.
plat: 16000 Kč
Vedoucí obchodního domu Požadavky. VŠ SŠ vzdělání praxe v oblasti malooobchodu zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků bezúhonnost zdravotní způsobilost. Náplň práce: vedení obchodního domu. POZN: Nutné domluvit si schůzku nejprve tel.
plat: 30000- 40000 Kč
Vedoucí ekonomického úseku (hlavní ekonom ka) Požadavky: VŠ SŠ vzdělání praxe 10 let perfektní znalost podvojného účetnictví a platných daňových předpisů zpracování měsíční a roční účetní závěrky včetně daňového přiznání znalost práce na PC (Word Excel Internet). Náplň práce: vedení ekonomického úseku zpracování měsíční a roční účetní závěrky fakturace pro zahraniční zákazníky spolupráce s fin.úřadem účtování dotací. Prac.doba: od 6.00 14.30 hod. POZN: Zájemci se hlásí nejprve tel.
Servisní technik Požadavky: VOŠ SŠ vyučení v oboru praxe výhodou ŘP sk.B vyhláška č.50 78 Sb. Náplň práce: servis opravy úpravy el.zařízení a PC techniky. POZN: Nutné domluvit si schůzku nejprve tel.
plat: 15000- 25000 Kč
Pracovní náplň: OBLASTNÍ ŘEDITEL KA – ŘP sk. B práce na PC pružná pracovní doba (nábor a výběr nových obchodních zástupců jejich zapracování koučing výhradních a generálních reprezentantů a pod.) životopisy zasílat na e mail: p.kopriva@volny.cz Zaměstnavatel: Ing. Pavel Kopřiva Adresa pracoviště: Kvítková 3642 760 01 Zlín Úvazek: Plný Vzdělání: ÚSO Dovednosti: Práce s PC Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B
plat: 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>