Náplň práce: údržba výrobních strojů a zařízení elektro a měření a regulace; identifikace a odstraňování závad výrobních strojů a zařízení; provádění preventivních prohlídek (vytipování potřebných ND); zapisování oprav do informačního systému a interní dokumentace. Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání se zaměřením elektro slaboproud; základy programování a znalost uživatelského prostředí řídících systémů Siemens S7 200 300 1200 a operátorských panelů; znalost vizualizačního softwaru WinCC a WinCC flexible; znalost parametrizace frekvenčních a napěťových měničů pohonů; schopnost provádět diagnostiku poruch strojů zařízení a výrobních linek; znalost průmyslového prostředí; kvalifikace dle §6 vyhlášky č. 50 1978 Sb.; praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti; řidičský průkaz sk.B. Nabízíme: pro uchazeče je připraven šestiměsíční program školení na řídící systémy PLC – Siemens Simatic S7 zázemí stabilní výrobní společnosti; podpora odborného a profesního růstu; výhody sociálního programu; místo výkonu práce: Napajedla; perspektiva pracovního poměru na dobu neurčitou.
plat: 18000- 25000 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO SLOVENSKOU REPUBLIKU Požadavky: SŠ VŠ vzdělání (obor elektro výhodou) výborná znalost slovenského jazyka slovem i písmem podmínkou praxe na obdobné pozici výhodou uživatelská znalost práce na PC ŘP sk B ochota cestovat samostatnost v plánování služebních cest komunikační a organizační schopnosti odpovědnost vysoké pracovní nasazení. Náplň práce: zastupování firmy v regionu Slovenské republiky péče o stávající zákazníky vyhledávání a získávání nových zákazníků osobní návštěvy zákazníků vedení obchodních jednání průzkumy trhu. Nabízíme: zajímavou samostatnou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí motivující mzdové ohodnocení mobilní telefon notebook po zapracování služební automobil i k soukromým účelům. Zájemci zasílat životopisy na email personalni@obzor.cz
plat: 18000 Kč
TRAKTORISTA V ŽV Požadavky: ŘP sk. B+T kladný vztah ke zvířatům. Náplň práce: krmení skotu. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Směny 1den pracovní druhý volno vč. so a ne. Zájemci se hlásí telefonicky nebo osobně v místě sídla.
plat: 20000 Kč
OBSLUHA CNC Požadavky: praxe a vyučení v obsluze CNC frézy min. 3 roky znalost systému HEIDENHEIN 426 nebo 530 orientace ve výkresech a technické dokumentaci schopnost samostatného programování. Náplň práce: práce na frézovacím CNC stroji (Timill Depo ZPS Hermle) 2 případně 3 strojová obsluha (dle zkušeností a praxe) kusová výroba zápustek (forem) dle programů a samostatné programování jednoduchých dílců. Mzda je od 110 do 130 kč hod + příplatky za směny.
plat: 110- 130 Kč
Požadujeme: Vyučen v oboru elektro vyhláška č. 50 §7 (min.) praxe na stejné nebo podobné pozici min. 3 roky spolehlivost samostantnost. Pro více informací pište na uvedený email nebo volejte na tel.: 734 769 751 Nástup ihned!
plat: 17000 Kč
BRUSIČ LEŠTIČ Požadavky: dobrý zdravotní stav spolehlivost schopnost práce a komunikace v kolektivu časová flexibilita. Náplň práce: pohledové broušení a leštění nerezových materiálů (jekly trubky pásovina kulatiny) na strojních bruskách. Pracovní doba od 6h do 14:30h. Pracovní smlouva na dobu určitou 3 měsíce s možností prodloužení. Zájemci zasílat životopis na email frunek.v@seznam.cz.
plat: 12800- 16000 Kč
DÁMSKÁ KADEŘNICE Praxe min. 1 rok. Zájemci se hlásí osobně na pracovišti.
plat: 10000- 25000 Kč
ZAMĚSTNANEC OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Požadavky: ŘP sk.B vlastní automobil výhodou komunikativnost zodpovědnost časová flexibilita loajalita. Plat 25 000 Kč + premie. Nabízí perspektivní a odpovědnou práci v prosperující zahraniční společnosti. Zájemci zasílejte životopisy na ostrava@luxforlife.cz
plat: 25000 Kč
TAVIČ Požadavky: ochota pracovat dobrý zdravotní stav ochota pracovat na směny. Po zapracování možnost zvýšení mzdy. Zájemci se hlásí telefonicky.
plat: 12000 Kč
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK Požadavky: ŘP sk. B výhodou práce na PC (word excel). Náplň práce: administrativa ohledně prodeje osobních vozidel pojištění vozidel prodej vozidel na úvěr inzerce vozidel na internetu... Výhody: mladý kolektiv možnost profesního i mzdového růstu. Zájemci se hlásí osobně nebo telefonicky od 9h do 17h nebo na email.
plat: 12500- 14000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>