Technický pracovník nice laboratoře Požadavky: SŠ vzdělání praxe 2 roky znalost laboratorních postupů při zkoušení textilních materiálů a jejich zušlechtění znalost AJ vítána. Náplň práce: kontrolní a laboratorní činnost při zpracování textilních materiálů. POZN: Strukturované životopisy zasílejte e mailem.
plat: 12000 Kč
Referent ka oddělení technické kontroly Požadavky: SŠ vzdělání praxe 2 roky v oborech kašírování a lepení textilních materiálů vítána znalost technických nástrojů automobilového průmyslu PPAP VDA2 ISO TS 16949 praxe min.2 roky v automobilovém průmyslu znalost AJ komunikační úroveň. Náplň práce: kontrolní činnost textilních produktů pro automobilový průmysl. POZN: Strukturované životopisy zasílejte e mailem.
plat: 12000- 14000 Kč
Požadavky:oprávnění na VZV řidičský průkaz skupiny B znalost práce na PC pečlivost fyzická zdatnost spolehlivost orientace v dokumentech provázejících zboží. Pracovní poměr na půl roku s možností prodloužení na neurčito.
plat: 18000 Kč
obsluha CNC soustružnických strojů v sériové výrobě mzda : 85 Kč hodinu doba určitá min. na 4 měsíce
plat: 85 Kč
nabídka práce
uklízení kanceláří skladu
plat: 11000- 11000 Kč
seřizování strojů včetně zpracování programů mzda: 110 Kč hod. doba určitá min. na 4 měsíce
plat: 110 Kč
Nabízíme pracovní místo v ostraze Místo výkonu Kroměříž Přednost uchazeči se ZTP
plat: 8000- 9500 Kč
victoria volksbanken pojištovna a.s. hledá schopné lidi na pozice obchodní agent .požaduji min. vyučen .řp sku.B samostatnost chut učit se novým věcem nadstandartní plat.zdarma školení vizitky atd. životopis na email martinagasidlova@seznam.cz nebo na tel.775302475
plat: 15000- 29000 Kč
Náplň práce: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky svěřeného výrobkového portfólia zodpovědnost za rozvoj prodeje a obchodních vztahů se zákazníky každodenní komunikace se zahraničními zákazníky ve svěřeném teriotoriu v rámci celého světa zodpovědnost za hospodářské výsledky ve svěřené oblasti výrobního a spotřebního segmentu pravidelný reporting výsledků koordinace zakázek a projektová činnost segmentu výrobků Požadavky: SŠ VŠ vzdělání praxe v obchodní činnosti (nejlépe výrobní společnosti) výhodou zkušenosti s akvizicemi zákazníků obchodních jednání v zahraničí aktivní znalost anglického (popř. německého) jazyka se schopností vést jednání se zákazníky výborné prodejní a komunikační dovednosti reprezentativní vystupování a vyjednávací schopnosti ochota cestovat i do zahraničí ŘP sk. B nutný aktivní znalost práce s PC Nabízí: perspektivu osobního rozvoje a seberealizaci v plastikářské výrobní společnosti využívání cizích jazyků a služební zahraniční cesty výhody sociálního programu společnosti odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou bonusů po půl roce prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou místo výkonu práce Chropyně
plat: 25000- 30000 Kč
KONTROLOR JAKOSTI STROJÍRENSKÝ TECHNIK min. SŠ vzdělání technického směru NJ slovem i písmem podmínkou další jazyky výhodou základní znalosti v oboru řízení jakosti a metrologie MS Office pečlivost komunikativnost schopnost týmové práce. Náplň práce: týmová spolupráce na zabezpečení požadavků kvality výroby. Pružná pracovní doba: 6.30 15.00 hod. Nástup možný ihned. Nejprve tel. kontakt: Ing. Ladislav Končický tel. 577 350 132 e mail: conec@conec.cz
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 další >>