Pracovní poměr na dobu určitou min. 6 měsíců. Vyučení nebo praxe v oboru. Ubytování po dobu služeb zajištěno zdarma. Kontakt: tel. 516 468 257 775 033 338 p. Miroslava Povolná tel. 775 033 339 p. Jaroslav Povolný e mail: tudor1@tiscali.cz
plat: 15000 Kč
Nástup 1.5.2012 zástup za MD. Vzdělání ÚSO s maturitou ekonomického směru praxe minimálně 2 roky. Požadujeme: znalost agendy mzdové účetní znalost vedení pokladny znalost účtování spolehlivost odpovědnost důslednost čistý trestní rejstřík Pracovní doba 8 5 hod. Finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Zaměstnání v trvale se rozvíjející společnosti. Kontakt: Jaroslava Kuchařová personalistka společnosti BeF Home s.r.o. Kotvrdovice tel. 516 428 255 e mail: kucharova@bef.cz Výběrové řízení denně od 7.00 do 10.30 hod. 12.00 14.00 hod. v termínu do 13.4.2012.
plat: 15000- 22000 Kč
Popis pozice: vedení kolektivu zaměstnanců komplexní zodpovědnost za poskytované služby komunikace se zákazníky a dalšími stranami úzká spolupráce s jednateli a plnění jejich pokynů plánování rozvoje a plnění schválených cílů odpovědnost za hospodaření provozní činnost aktivní vyhledávání klientů správa rezervačního systému apod. Požadujeme: úplné střední vzdělání s maturitou praxi na vedoucí pozici znalost AJ (případně NJ) slovem i písmem znalost práce na PC (MS Outlook MS Office Internet Explorer) komunikační prezentační a obchodní dovednosti časovou a pracovní flexibilitu reprezentativní vystupování organizační schopnosti spolehlivost a loajalitu ŘP skupiny B bezúhonnost zaslání životopisu na e mail: kemp@olsovec.cz v ČJ i AJ (případně v NJ) do 6. dubna 2012. Uvítáme: zkušenost s poskytováním služeb v cestovním ruchu případně i pohostinství a ubytovacích službách znalost regionu a jeho turisticky významných míst VŠ vzdělání výhodou Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s výhledem změny na dobu neurčitou po zapracování možnost seberealizace příležitost učit se novému ohodnocení s fixní částí v rozmezí 20 25 tis. Kč HM dle zkušeností a pohyblivou motivační složkou dle prokazatelně dosažených výsledků služební telefon PC NTB nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody. Pro další informace k této pozici kontaktujte jednatele Olšovce s.r.o. : Leoš Blažek e mail: blazekl111@seznam.cz Ing. Oldřich Horák e mail: oldrichhorak@seznam.cz Ing. Radek Lebiš PhD. e mail: r.lebis@post.cz
plat: 20000 Kč
Kontakt: p. Šedová tel. 516 475 361 nebo 777 815 333 e mail: olga.sedova@stripky.cz nebo přímo na provozovně.
plat: 10000 Kč
Znalost AJ a podvojného účetnictví výhodou. První kontakt zaslání profesního životopisu. Nástup dohodou.
Jedná se o náročnou práci ve výškách. Volat pouze po 17 hodině.
plat: 9000 Kč
!! Pouze pro OZP !! Nástup dle dohody. Možno ABS znalost programu Adobe.
plat: 12000 Kč
Vhodné pro OZP !! Plný nebo zkrácený úvazek po domluvě.
plat: 8500- 10000 Kč
Vyučení v oboru praxe výhodou. Kontakt: ředitel p. Kozman Zdeněk tel. 602 715 129.
praxe práce i v SO + NE směny: 3.30 8 30 hod. 13 00 18.00 hod pracoviště: Nová Cerekev Moravěč Proseč Obořiště nutná znalost porodnictví vyhledávání říje a ošetřování mléčné žlázy u hovězího dobytka
plat: 8000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 další >>