Požadujeme samostatnost ochotu pracovat manuální zručnost orientaci ve strojních výkresech výhodou částečná znalost obsluhy CNC soustruhu. Životopisy zasílejte na e mail: polzer@lakro.cz případně volejte na tel. 777 551 769.
plat: 13000 Kč
ŘP sk C+E. Kontakt: p.Strbačka tel. 605 248 500 prof. životopis zašlete na e mail: stavebniny@svitavka.cz
plat: 10000- 15000 Kč
!! Zkrácený pracovní úvazek !! Doklad nebo certifikát úrovně znalosti jazyka B1.
plat: 5000- 6000 Kč
Praxe na pozici lakýrníka v práškové lakovně znalost procesů práškového lakování zkušenost se zařízeními pro lakování Nordson Gemma apod. Možno i pro lakýrníka s praxí v mokrém lakování znalost AJ výhodou ale není podmínkou. Pevná pracovní doba 6.30 15.00 hod. Životopis zašlete na e mailovou adresu: dbednarova@tomburn.cz vybrané kandidáty pozveme na osobní pohovor. Nabízíme práci v mladém kolektivu zázemí zahraniční společnosti seriozní přístup motivující systém odměňování stravenky a perspektivu do budoucna.
plat: 16000- 20000 Kč
Požadujeme: ŘP sk. C věk min. 21 let platná lékařská prohlídka a psychologické vyšetření čistý rejstřík trestů osvědčení o profesní způsobilosti řidiče výpis z karty řidiče základní znalost německého jazyka výhodou zkušenosti v oboru nejlépe v dálkové dopravě v zemích EU spolehlivost flexibilita.
Zajišťování provozu stavební firmy. ŘP sk. B C spolehlivost komunikativnost zodpovědnost možnost služebního bytu.
plat: 12000 Kč
Vzdělání ÚSO s maturitou SŠ stavební. Praxe 2 roky. Požadujeme: strojní znalost AutoCad Investor MS Office Word Excel Outlook ŘP sk. B časová flexibilita samostatnost preciznost odpovědnost aktivní přístup praktické zkušenosti z oblasti stavebnictví příjemné vystupování. Náplň práce: tvorba výkresové dokumentace zaměřování a konzultace u zákazníků řízení a kontrola montážní činnosti přidělených zakázek.
plat: 20000- 25000 Kč
Náplň práce: Zajištění strategického a operativního nákupu optimalizace vývoje zásob materiálu aktivní podílení se na úsporách vyhledávání nových dodavatelů odpovědnost za výši skladových zásob implementace nových nákupních nástrojů a procesů. Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání zkušenost v oblasti operativního nákupu min. 1 rok komunikativní znalost AJ podmínkou znalost logistických procesů samostatnost komunikativnost schopnost vést obchodní jednání proaktivita. Nástup možný ihned.
plat: 19000 Kč
Nástup říjen listopad. Prac. doba 8 h den. Své životopisy zasílejte na e mail: bestb@bestb.cz nebo poštou. Nabídka se uzavírá 30.9.2011.
plat: 15000 Kč
Požadované vzdělání: VŠ v magisterském studijním programu s aprobací fyzika a matematika. Mzdové rozpětí: 16.550 24.400 Kč dle NV o platových poměrech zaměstnanců. Žádosti o místo včetně strukturovaného životopisu zasílejte písemně nebo elektronicky.
plat: 16550- 24400 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 další >>