inzerce dětské potřeby

Ostatní řídící pracovníci v oblasti ubytovacích služeb

Popis pozice: vedení kolektivu zaměstnanců komplexní zodpovědnost za poskytované služby komunikace se zákazníky a dalšími stranami úzká spolupráce s jednateli a plnění jejich pokynů plánování rozvoje a plnění schválených cílů odpovědnost za hospodaření provozní činnost aktivní vyhledávání klientů správa rezervačního systému apod. Požadujeme: úplné střední vzdělání s maturitou praxi na vedoucí pozici znalost AJ (případně NJ) slovem i písmem znalost práce na PC (MS Outlook MS Office Internet Explorer) komunikační prezentační a obchodní dovednosti časovou a pracovní flexibilitu reprezentativní vystupování organizační schopnosti spolehlivost a loajalitu ŘP skupiny B bezúhonnost zaslání životopisu na e mail: kemp@olsovec.cz v ČJ i AJ (případně v NJ) do 6. dubna 2012. Uvítáme: zkušenost s poskytováním služeb v cestovním ruchu případně i pohostinství a ubytovacích službách znalost regionu a jeho turisticky významných míst VŠ vzdělání výhodou Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s výhledem změny na dobu neurčitou po zapracování možnost seberealizace příležitost učit se novému ohodnocení s fixní částí v rozmezí 20 25 tis. Kč HM dle zkušeností a pohyblivou motivační složkou dle prokazatelně dosažených výsledků služební telefon PC NTB nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody. Pro další informace k této pozici kontaktujte jednatele Olšovce s.r.o. : Leoš Blažek e mail: blazekl111@seznam.cz Ing. Oldřich Horák e mail: oldrichhorak@seznam.cz Ing. Radek Lebiš PhD. e mail: r.lebis@post.cz

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000 Kč
Datum nástupu: 16.03.2012

Firma: OLŠOVEC s.r.o.
Ulice: Havlíčkovo náměstí 71
Obec: Jedovnice
Kontaktní telefon: +420 773 579 907
Kontaktní e-mail:kemp@olsovec.cz
Kontaktní osoba Oldřich Horák