Oprávnění na VZV vítáno. Životopisy lze zasílat na e mail. adresu: info@revenge.as Kontakt: p. Weissová tel. 774 492 317.
plat: 13000 Kč
!! PRÁCE Z DOMU jen pro OZP (ČID) !! Zkrácený pracovní úvazek 5 hod denně. Šití dek na koně. Vyučení v oboru není podmínkou vítána alespoň minimální praxe v šití možnost zaučení. Kontakt nejprve telefefonicky PO PÁ 8 13 hod 19 20 hod nebo na e mail. adrese: daretex@centrum.cz
plat: 6000 Kč
Náplň práce: koordinace drobných stavebních prací odpovědnost za údržbu a drobné opravy areálu provozu komplexní řízení činností zimní a letní údržby komunikací v regionu koordinace střediska třídírny druhotných surovin organizace BOZP a PO spolupráce s extrením obstaratelem BOZP a PO vedení malého týmu zaměstnanců aktivní spolupráce s ostatními odděleními praxe alespoň 3 roky v činnosti poskytování služeb Požadujeme: SŠ technického směru schopnost týmové práce a řízení lidí komunikativnost org. schopnosti samostatnost a časová flexibilita trestní bezúhonnost dobrá znalost práce na PC ŘP sk. B Nabízíme: adekvátní platové ohodnocení práce v prosperující společnosti Pracoviště: Boskovice Nástup: 1.7.2011 Výhodou: bydliště v místě pracoviště V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e mailovou adresu irena.nejedla@sita.cz popř. na poštovní adresu Holzova 14 730 628 00 Brno do 31.5.2011.
plat: 16000- 20000 Kč
Job description: • HR admin (all associated employee documents and processes) • HRIS data control • Compensation & Benefits admin • Reward and Recognition admin • On boarding & Off boarding processes • Company car fleet management Required knowledge skills and education: • Knowledge of Czech Labour Code • Orientation in HR processes • Ability to work independently • Ability to handle multiple tasks while maintaining attention to detail and accuracy and working under tight time deadlines • Ability to communicate effectively both verbally and in writing with a wide variety of internal business partners • Good PC skills (Outlook Excel Word PowerPoint) • English written & spoken • Driving licence B
plat: 20000 Kč
VŠ technického směru práce s PC znalost AJ praxe v oblasti výroby inženýringu ve výrobní společnosti Zkušenosti v oblasti podpory výroby znalost systémů řízení kvality Znalost ERP systému ochota učit se Komunikační a vyjednávací schopnosti Náplň práce: QMS ­ nastavení a kontrola plnění požadavků dle standardu ISO 9001 ­ stanovení a aktualizace QMS procesů vydávání a aktualizace QMS dokumentace ­ nastavení programu interních auditů a jejich řízení ­ vyhledávání problémů návrhy a zavádění nápravných opatření ­ příprava a koordinace systému na externí audity a prezentace ­ školení zaměstnanců z oblasti QMS EMS ­ nastavení a kontrola plnění požadavků dle standardu ISO 14001 ­ zavádění legislativních požadavků a ostatních požadavků do praxe ­ reportování environmentálních dat dle požadavků legislativy ­ vydávání a aktualizace EMS dokumentace ­ nastavení a kontrola havarijní připravenosti v oblasti EMS ­ nastavení programu interních auditů a jejich řízení ­ vyhledávání problémů návrhy a zavádění nápravných opatření ­ příprava a koordinace systému na externí audity a prezentace ­ školení zaměstnanců z oblasti EMS
plat: 25000 Kč
Bližší informace podá personalistka p. Eva Machačová tel. 516 488 116 e mail: machacova@nemobk.cz
Praxe v restauračním zařízení. Kontakt: p. Šedová tel. 777 815 333.
plat: 12500 Kč
SŠ VŠ vzdělání praxe 5 let ve strojírenství znalost Word Excel konstrukční programy AutoCAD SolidWorks 3D znalost AJ nebo NJ. Bližší informace podá p. František Bednář vedoucí TPV tel. 516 487 701.
Vyučení v oboru praxe vítána. Plat dohodou. Kontakt: p. Řihák tel. 776 767 976.
Vyučení v oboru praxe 5 let. Možnost přespání po dobu služeb. Kontakt: p. Šedová tel. 516 475 361 nebo 777 815 333 e mail: olga.sedova@stripky.cz nebo přímo na provozovně.
plat: 24000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 další >>