ŘP sk. B samostatnost znalost v oboru výhodou fyzicky nároční práce. Kontakt: p. Karel Reh tel. 774 040 095.
plat: 10000- 15000 Kč
Požadujeme praxi ve výrobní společnosti min. 3 let. Mzda 100 140 Kč hod.
plat: 17000- 24000 Kč
Datum nástup do zaměstnání dle dohody. Požadavky: komunikativnost příjemné vystupování obchodní talent (praxe v realitní kanceláři výhodou) řidičský průkaz sk. B organizační schopnosti zodpovědnost práce na PC časová flexibilita. Nabízíme: služební auto práci ve stabilní real.kanc. fungující již 10 let progresivní ohodnocení zaškolení pružná prac. doba mobilní telefon a další tech. vybavení. Životopisy zasílat pouze na e mail: marcela.knotkova@sdk reality.cz info. tel. 603513494.
plat: 15000 Kč
SŠ VŠ vzdělání. Životopisy zasílat na e mail: marta.truhlarova@seznam.cz Výběrové řízení bude ukončeno do konce května 2011.
plat: 18000 Kč
Životopisy zasílat na e mail: marta.truhlarova@seznam.cz Výběrové řízení bude ukončeno do konce května 2011.
Požadujeme: znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů znalost práce na PC praxe v oboru min. 2 roky podmínkou min. SŠ vzdělání ekonomického směru. Hlavní důraz klademe na samostatnost a spolehlivost při práci. Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e mail e.horakova@delta97.cz. K případnému osobnímu pohovoru budete vyzváni písemně.
plat: 10000 Kč
Možno absolvent. Velmi dobrý zdravotní stav (včetně psycholog. vyšetření) aby zaměstnanec mohl pracovat ve výškách vstupovat na železniční dopravní cestu řídit spec. dráž. vozidlo řídit motorové vozidlo. Odborné zkoušky z vyhl. č 100 1995 Sb. 50 1995 Sb. Pracovní místo na dobu neurčitou. Prac. doba 37 5 hod týdně. Kontakt: Ing. Urbánek tel. 972 626 050 e mail: urbanek@szdc.cz Ing. Vlasáková tel. 972 626 010 e mail: vlasakova@szdc.cz
plat: 14340- 21650 Kč
Vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo dětská sestra. Nástup dle dohody. Nepřetržitý provoz pracovní doba dle rozpisu směn. Výše mzdy je uváděna bez zákonných příplatků. Výhody: příplatek na stravu 5 dní dovolené navíc ubytování životní pojištění možnost profesního růstu. Kontakt: PhDr. Radka Pokojová tel. 516 491 104 e mail: radka.pokojova@nemocniceboskovice.cz
plat: 13500 Kč
Vzdělání podmínkou min. SPŠ stavební ŘP sk. B znalost rozpočtování staveb na PC. Kontakt: ing. Petr Vyskočil tel. 602 783 589 e mail: petr.vyskocil@stavkom.cz
Náplň práce: obsluha ovládacího SW obsluha CNC frézy elektrického nářadí a nástrojů na dílně práce na dílně a montáže reklam Požadavky na pozici: vynikající znalost ovládání PC (zkušenosti s Corel CAD vítány) časová flexibilita samostatnost spolehlivost zodpovědnost schopnost teamové práce aktivní sebevzdělávání znalost MS Office obecné znalosti práce s kovem ŘP sk. B Životopisy zasílat předem na e mail: vitoul@artreklama.cz
plat: 15000- 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 další >>