Prac. doba 7 5 hod víkendové směny mzda 65 Kč hod. Kontakt: tel. 516 490 925 p. Šimková Michaela
plat: 8000 Kč
schopnost naučit se sestavit program pro robotické lakování na nové výrobky praxe v průmyslové lakovně výhodou
plat: 25000 Kč
Požadujeme: SŠ VŠ anglický nebo německý jazyk komunikativně slovem i písmem praxe v nákupu logistice kooperace min. 2 roky časová flexibilita. Pracovní náplň: zajišťuje nákup materiálu pro celou výrobu v ČR nákup probíhá v ČR i zahraničí zajišťuje kooperace a transporty v ČR i zahraničí komunikace v NJ nebo AJ zajišťuje logistiku (míněno dopravu) pro celou výrobu a firmu organizace skladového hospodářství nákup náhradních dílů na stroje do výroby dle specifikace odd. spolupráce s vedením výroby na plánování transportů do kooperací znalosti v oblasti snižování nákladů a transparentní výběrová řízení. Kontakt: p. Černoch tel. 606 042 964 e mail: cernoch@cemebo.cz
plat: 15000 Kč
Vyučení v oboru není podmínkou nutná praxe v oboru. Kontakt: p. Liznová tel. 724 264 810.
plat: 11000- 15000 Kč
Obchodní zástupce zabezpečovací techniky pro soukromé osoby a firmy. Vhodné pro absolventy i OZP. Nábor pracovníků vždy pondělí a pátek v době od 12 do 14 hodin v Boskovicích třída Kpt. Jaroše 17 II.poschodí. Kontakt: p. Tomášová tel. 774 490 033 e mail: agenturacba@agenturacba.cz
plat: 10000- 30000 Kč
Možno absolvent i OZP. Nábor denně od 12 do 14 hodin na pobočce Boskovice třída Kpt. Jaroše 17 II.poschodí. Kontakt: p. Tomášová tel. 774 490 033 e mail: tomasovaludmila@seznam.cz
plat: 10000- 50000 Kč
Praxe a zkušenost nutná. Nábor denně 12 14 hodin II.poschodí Kpt.Jaroše 17 Boskovice. Kontakt: p. Tomášová tel. 774 490 033 e mail: tomasovaludmila@seznam.cz
plat: 15000- 50000 Kč
Nástup: červen červenec 2011. Vyučení s praxí 1 rok. Prac. doba 8 hod den. Životopis zašlete na e mail. adresu: bestb@bestb.cz
Popis pozice: Zajištění technické výstupní kontroly montáže. Provádění kontroly v průběhu výrobního procesu. Zjistit a šetřit neshody (vady) výrobků a procesů. Stanovit zadat a analyzovat účinnost opatření k nápravě a preventivních opatření. Požadujeme: VŠ vzdělání strojní možno absolvent nebo SŠ vzdělání strojní s praxí na pozici "Kontrolor kvality" ve strojní výrobě min. 1 rok. Znalost měření měřidly ve strojírenské výrobě. Čtení strojních výkresů. Uživatelská znalost PC. AJ výhodou. Asertivní prosazování požadavků na kvalitu produktu a procesu. Smysl pro přesnost. Schopnost samostatného rozhodování. Ochota pracovat ve výrobních prostorách. Komunikativnost flexibilita. Nástup možný ihned.
plat: 17000 Kč
Vyučení v oboru praxe min. 1 rok. Kontakt: p. Vričan tel. 777 898 816 nebo osobně přímo na adrese provozovny: Hálkova 19 Boskovice.
plat: 12000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 další >>