!! Pouze pro OZP !! Dle domluvy možnost práce na zkrácený pracovní úvazek. Vhodnější pro muže. Životopis zaslat předem na e mail: lkotoucek@bares bambas.cz
plat: 4000- 8000 Kč
Komunikativnost příjemné vystupování. Mzda 11.000 12.000 Kč + odměny.
plat: 11000- 12000 Kč
nabídka práce
Znalost AJ rodilý mluvčí.
plat: 22000 Kč
Datum nástupu dohodou. Pracovní doba 6.30 14.30 hod. Znalost marketingu grafického programu angličtiny výhodou. Požadujeme zaslání profesního životopisu na e mail: jana.zilkova@vms.cz
plat: 15000 Kč
Požadujeme: ÚSO strojírenského směru znalost práce na PC (MS Office) na středně pokročilé úrovni znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem) znalost anglického jazyka vítána. Dále požadujeme časovou flexibilitu. Nabízíme možnost pracovního růstu zaměstnanecké benefity (dovolená navíc stravenky účast na školení aj.)
plat: 20000 Kč
Náplň práce: broušení přesných dílů na brusce konvenční i CNC na kulato. Požadujeme praxi v oboru přesnost zodpovědnost dobrou orientaci v technické dokumentaci. Nabízíme zajímavou práci osobní ohodnocení závodní stravování s příspěvkem. Možno OZP.
plat: 19000 Kč
Perfektní znalost české kuchyně praxe min. 5 roků. Nástup dle dohody.
plat: 15000- 20000 Kč
Praxe 2 roky.
Praxe v řízení sk. C 2 3 roky podmínkou.
plat: 12000- 13000 Kč
Dokonalé ovládání práce na NC soustruhu. Kontakt: tel. 603 535 136 p. Martin Zeman.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 další >>