Popis práce: • vystavování nákupních objednávek dle návrhů MRP s ohledem na požadovaný termín dodávek nákupní cenu kvalitu materiálu a ostatní dodací podmínky • průběžné sledování a optimalizace skladových zásob v souladu s potřebami vyplývajícími z výrobních plánů a cílů podniku • denní komunikace s dodavateli a interními zákazníky v AJ případně NJ • zodpovědnost za neustálé zlepšování a zdokonalování nákupních procesů • včasné analyzování nebezpečí vzniku nedostatku komponentů nebo nadbytečných zásob a provádění korekčních opatření řešení neshod v dodávkách • sledování a vyhodnocování úrovně jednotlivých dodavatelů podle definovaných ukazatelů organizace pravidelných setkání a řešení následných opatření Požadované znalosti a zkušenosti: • SŠ v technickém nebo ekonomickém oboru VŠ vzdělání výhodou • Znalost výrobního prostředí a procesů v elektronickém průmyslu • Schopnost vyjednávání a řešení problémů zvládání stresových situací • Znalost AJ – slovem i písmem NJ výhodou • Velmi dobré komunikační schopnosti a týmová práce • Schopnost samostatného rozhodování a přijímání rizik s tím spojených
plat: 18000 Kč
Požadavky: VŠ vzdělání (chemického nebo potravinářského zaměření) řidičský průkaz sk. B znalost angličtiny. Očekáváme samostatné vytrvalé iniciativní pracovníky s nápady tvůrčím přístupem a schopností přijmout zodpovědnost.
plat: 15000- 25000 Kč
Praxe 1 rok v oboru. Příspěvek na stravování. Kontakt nejprve na e mail. adrese: nejezchlebj@kbexpert.cz
plat: 14000 Kč
nabídka práce
Praxe v oboru výhodou. Kontakt: p. Sáňka tel. 603 467 025.
plat: 16000 Kč
Nástup od 1.7.2011. Praxe 5 roků. Dobrá znalost práce na frézce. Prac. doba 7 5 hod den.
plat: 15000- 17000 Kč
hlavní pracovní poměr úvazek 8 hod den včetně SO+NE+svátků technické vzdělání s praxí vyhláška 50 trestní bezúhonnost hrubá mzda 15.500 Kč měsíc nástup ihned Kontaktní osoby: Luděk Furmánek vedoucí obchodního domu nebo Petra Kučerová personalistka telefonicky nebo osobně v pracovní dny 9 15 hod tel: 516419110 724095994 737221034.
plat: 15500 Kč
Týden dovolené navíc. Praxe v oboru vítána.
Požadujeme znalost čtení technické dokumentace zodpovědnost pečlivost flexibilitu. Nabízíme mzdové ohodnocení podle pracovních výsledků závodní stravování s příspěvkem.
Vyučení v oboru praxe podmínkou.
plat: 15000 Kč
Náplň práce: seřizování a obsluha CNC strojů Mazak řídící systém Mazatrol. Požadujeme praxi v oboru dobrou orientaci v technické dokumentaci zodpovědnost přesnost flexibilitu. Nabízíme osobní ohodnocení závodní stravování s příspěvkem.
plat: 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 další >>