Požadujeme praxi na pozici lakýrník v mokré lakovně min. 1 rok. Nástup ihned. Dobrý zdravotní stav. Pozice je vhodná pro muže.
plat: 14000 Kč
!! DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI !! Možno absolvent ka. Kontakt: Ing. Svatava Dvořáková tel. 516 418 980 e mail: reditel@oabk.cz
plat: 4000- 7500 Kč
Firma se zabývá distribucí elektronických a elektromechanických součástek a komponentů s působností na českém a slovenském trhu sortimentu jsou např. konektory pojistkové držáky jističe zásuvky zástrčky emc filtry stejnosměré motorky a průmyslové displeje. Firma je dceřinnou společností zahraničního distributora s působností ve střední Evropě. Náplň práce: 1) tvorba nabídek v informačním systému na základě podkladů zákazníka a obchodníků 2) zpracování objednávek řešení objednávek včetně logistiky 3) sklad: a) plánování nákupu zboží na sklad v součinnosti s obchodníky b) balení zboží pro odesílku zákazníkům (běžně balíky do 10 kg) 4) evidence účetních dokladů v systému pouze pro potřeby firmy a komunikace s externí účetní. Požadavky: SŠ VŠ vzdělání možno ABS jazykové znalosti AJ nebo NJ na dobré úrovni schopnost domluvit se i telefonicky AJ výhodou v případě NJ nutnost aspoň emailové komunikace AJ schopnost se rychle učit nové věci pečlivost zodpovědnost a ochota samostatné přemýšlení zkušenosti v obdobné pozici výhodou. Nabízíme: samostatnou a rozmanitou práci získání praxe v širokém záběru činností finanční ohodnocení podle výkonu 5 týdnů dovolené stravenky.
plat: 12000 Kč
Vyučení v oboru praxe min. 1 rok. Možnost přespání po dobu služeb. Kontakt: p. Šedová tel. 516 475 361 nebo 777 815 333 e mail: olga.sedova@stripky.cz nebo přímo na provozovně.
plat: 13000 Kč
Náplň práce: návrh tvorba a úpravy SW Požadujeme: znalost objektového programování v jazyce C# znalost .NET znalost SQL analytické schopnosti V případě zájmu zašlete průvodního dopis a životopis (nejlépe v elektronické podobě na adresu jana.minxova@gatema.cz).
plat: 25000 Kč
Vyučení v oboru praxe 5 let. Možnost přespání po dobu služeb. Kontakt: p. Šedová tel. 516 475 361 nebo 777 815 333 e mail: olga.sedova@stripky.cz nebo přímo na provozovně.
plat: 24000 Kč
!! Prac. poměr na dobu určitou 3 měsíce !! Vyučení ve strojírenském oboru praxe 3 roky. Mzda 80 Kč hod. Bližší informace podá mistr lisovny p. Lukáš Barták tel. 516 487 702.
plat: 13500 Kč
Možnost zapracování jednosměnný provoz nutná vlastní doprava na pracoviště Turistická ubytovna Újezd u Černé Hory 94.
plat: 8000- 12000 Kč
Pracovník ostrahy pro pracoviště Blansko a Kuřim. Turnusové služby (ranní a noční). Možno OZP. Čistý trestní rejstřík praxe v oboru vítána vykonaná zkouška na strážného výhodou. Kontakt nutný předem telefonicky na tel. č. 602 734 257 nebo na tel. č. 728 239 387 p. Pitharas domluvit si schůzku !!
SŠ VŠ vzdělání v oboru zemědělské technologie stavby praxe v oboru vítána. Náplň práce: kreslení (tech. výkresy) a pevnostní výpočty nutná perfektní znalost práce na PC ŘP sk. B zaměření a návrhy zemědělských technologií přímo v terénu cca 3x do měsíce. Služební telefon a osobní vozidlo. !! Nabídky nebo životopisy je nutné zasílat předem na e mail: straka@alweco sro.cz !!
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 další >>