Praxe v oboru cca 4 roky. Řidičský průkaz skupiny C+E profesní průkaz.
plat: 12000- 20000 Kč
Agentura: Ascari s.r.o. Praha PRACOVIŠTĚ: BOHUMÍN; KONTAKT: Hrdá Kateřina Ing. tel.: 734684609 e mail: hrda@ascari.cz požadujeme platný průkaz na VZV + zručnost v couvání; vzdělání: výhoda technický směr; pracovní vztah: dočasně přidělení zaměstnance k uživateli DPČ; odměna: 92 kč hod. příplatek za odpolední směnu 7 Kč hod. příplatek za noční směnu 13Kč hod. So+Ne +15% přesčas +25% přesčas v So a Ne +50% státní svátek +100% dovolená 25 dní rok;
plat: 92 Kč
pracoviště: restaurace BAR 007 Karviná praxe: výhoda 1 2 roku v oboru; vzdělání: možno i nevyučená s praxí; Hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
plat: 10000 Kč
vzdělání: možno i záklaní s praxí v oboru pomocný zedník nebo ve stavebnictví podmínkou; mzda: 8000 Kč + premie; Hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
plat: 8000 Kč
znalost čtení technické dokumentace znalost systému Heidenhaim výhodou praxe v obsluze CNC frézovacího centra výhodou Nejdříve domluvit telefonicky schůzku pí Husáková nebo p. Ing. Chodounský 415 696 011
plat: 14000- 21000 Kč
Samostatné vedení a účtování podvojného účetnictví komplexní znalost podvojného účetnictví a legislativy. Orientace v zákonu k dani z přidané hodnoty dani z příjmů FO a PO dani z nemovitosti dani silniční orientace v oblasti režimu přenesení daňové povinnosti dle §92a e ZDPH (aktuální problematika v praxi).Znalost účetního softwaru POHODA výhodou nikoli podmínkou. 5 let praxe v oboru vítána (nepožadována). Zpracování účetních závěrek ke kontrole daňovému poradci. Strukturovaný životopis zašlete na e mail: uctarna@petax.cz před termínem schůzky. První ústní a zároveň písemné výběrové řízení se bude konat dne 4. a 5. června 2012 na adrese sídla firmy po telefonickém nebo elektronickém domluvení termínu schůzky. Psací potřeby s sebou. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
plat: 15000 Kč
Pracovní náplň: Přímý kontakt se stávajícími zákazníky zaměstnavatele; Vedení týmu tlumočníků a překladatelů; Kontaktování nových klientů s cílem navázání spolupráce; Pravidelný reporting vedoucímu centra; Administrativa v rámci projektu; Odpovědnost za koordinaci projektu a jeho účastníků; Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání ; Nutnost velmi dobré znalosti práce s MS Office; Znalost AJ na úrovni min. B2; Výborné organizační a argumentační schopnosti; Schopnost rychle a správně se rozhodnout; Systematický a pečlivý přístup k práci; Zodpovědnost a příjemné vystupování o Řidičský průkaz skupiny B; Časová flexibilita; Znalost polského jazyka výhodou Nabízíme: Zajímavou práci na dobu určitou; Motivující finanční ohodnocení; Mladý kolektiv; Příjemné pracovní prostředí v kanceláři v centru Českého Těšína Nástup: ČERVEN 2012 přednost mají uchazeči z Moravskoslezského kraje. Svůj životopis s motivačním dopisem ve kterém uveďte svou představu honoráře zasílejte výhradně elektronicky na adresu: preklady@pygmalion.cz nejpozději však do 30. 6. 2012 Do předmětu e mailu uveďte heslo "Projektový manažer".
plat: 16000 Kč
praxe v oboru nutná; Hlásit se osobně od 6.00 hod. do 21.00 hod. na adrese prodejny
plat: 9500 Kč
POUZE PRO OZP Firma: DOSONAP s.r.o. Ostrava KONTAKT: p. Nádvorníková č.tel. 734 876 518 e mail: vera.nadvornikova@doson.eu; pracoviště: Karviná; čistý rejstřík trestů praxe v oboru vítána poctivost samostatnost flexibilita stabilita zodpovědnost pracovní nasazení ochota učit se novým věcem. pracovní doba: od 7.00 hod. do 19.00 hod. od 19.00 hod. do 7.00 hod.; Životopisy zaílat na e mail
plat: 6400 Kč
POUZE PRO OZP Firma: DOSONAP s.r.o. Ostrava KONTAKT: p. Nádvorníková č.tel. 734 876 518 e mail: vera.nadvornikova@doson.eu; pracoviště: Orlová; čistý rejstřík trestů praxe v oboru vítána poctivost samostatnost flexibilita stabilita zodpovědnost pracovní nasazení ochota učit se novým věcem. pracovní doba: od 7.00 hod. do 19.00 hod. od 19.00 hod. do 7.00 hod.; Životopisy zaílat na e mail
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 další >>