Požadavky: střední zdravotní škola s maturitou nebo vyšší zdravotní škola osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (zák.č. 96 2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů) zdravotní způsobilost k výkonu práce bezúhonnost praxe v oboru sociální péče vítána; mzdové zařazení: 9. plat. třída + příplatky; KONTAKT písemné přihlášky zašlete na adresu: Růžena Uhlířová Gerontocentrum ČČK nestátní zařízení sociální péče Český Těšín Střelniční č. 3 737 01 Český Těšín tel.: 558 711 999 e mail: geroct@volny.cz. Vhodné kandidáty bude zaměstnavatel kontaktovat.
plat: 13000- 20000 Kč
Požadují: Velmi dobrá znalost podvojného účetnictví včetně závěrkových prací daňových zákonů a zpracování mezd. PRAXE v OBORU a samostatnost PODMÍNKOU! Žádosti spolu s profesním životopisem je možno zasílat také na e mail kodus@volny.cz; Nástup IHNED.Jedná se o pracoviště KARVINÁ.
plat: 18000 Kč
vzděláni: možno i základní; úvazek: 6 hod; požadavky: nutná znalost práce na PC; Hlásit se s životopisem osobně na prodejně
plat: 8500 Kč
požadavky: zručnost; Hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku nebo zasílat životopisy s přehledem praxe e mailem
plat: 9000- 16000 Kč
úvazek: 3 hod. denně od 4.00 hod. (možno také na dohodu o pracovní činnosti); vlastní kolo výhoda; hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
plat: 3500- 3500 Kč
požadavky: min. SŠ vzdělání min. 3 roky obchodní praxe praxe ve finančních službách výhodou komunikační a vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni; kontakt: hlásit se POUZE ELEKTRONICKY
plat: 25000- 50000 Kč
pracovní náplň: servírování a vydávání pokrmů a nápojů účast na přípravě a obsluze při slavnostních akcích přijímání objednávek inkaso plateb a spolupráce s pokladnou péče o používané předměty (sklenice nádobí příbory atd.) uskladňování a kontrola zboží a předmětů používaných v restauraci. místo výkonu práce: Karviná; pracovní úvazek zkrácený: 30 hodin týdně požadavky: uchazeč musí být osobou zdravotně znevýhodněnou (OZZ) nebo zdravotně postiženou (OZP) potravinářský průkaz praxe v oboru výhodou pečlivost spolehlivost. KONTAKT: životopisy posílejte na adresu Karola Śliwky 149 733 01 Karviná Fryštát elektronicky na bierski@pracovniagentura.com nebo osobně na stejnou adresu od 8.00 do 12.00 Po Pá.
plat: 6000 Kč
Požadujeme: min. střední vzdělání s výučním listem (splnění kvalifikačních požadavků dle §116 zákona č. 108 2006 Sb. o sociálních službách) čistý trestní rejstřík komunikační dovednosti schopnost týmově spolupracovat s kolegy uživatelská znalost práce na PC osobnostní vlastnosti samostatnost pracovitost flexibilita kreativita praxe je vítána kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách se zaměřením na výchovnou nepedagogickou činnost výhodou. Pohovor s uchazečem proběhne na základě individuální domluvy. Přihlášky zasílejte na e mailovou adresu n.simikova@slezskadiakonie.cz nebo na adresu KC pro rodinu a dítě Bohumín Drátovenská 246 735 51 Bohumín Pudlov do 11. 3. 2011 (rozhodující je datum doručení!!!). Přihláška bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis. Podrobné informace lze získat u Bc. Nikoly Šimíkové na e mailové adrese n.simikova@slezskadiakonie.cz.
plat: 12000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 další >>