odměna: 120 Kč hod; v budoucnu možno na hlavní prac. poměr; praxe v oboru nejméně 1 rok zodpovědnost Jedná se o převoz palet do firmy Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. Hlásit se tefefonicky a dohodnout schůzku
plat: 120 Kč
Náplň práce: řízení projektů dohled nad realizací svěřených projektů a zakázek a jejich úspěšné dokončení. Požadavky: vzdělání SŠ VŠ technického směru praxe a reference s vedením stavby technologického zařízení samostatnost a flexibilita znalost ruského jazyka podmínkou ochota vycestovat do zahraničí. Strukturované životopisy zasílejte elektronicky na adresu vasko@ggcenergy.cz telefonický kontakt p. Anna Krupanská tel. 725 929 403
plat: 25000- 30000 Kč
Základní podmínkou je znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího pokročilá znalost anglického jazyka výhodou praxe na obdobné pozici výhdou.
plat: 30000 Kč
pracovní doba : 5.00 hod. do 14.00 hod.; 14.00 hod. do 22.00 hod.; mzda : vzhledem k uzavření mostu v Karviné bude mzda nižší navýšení mzdy po otevření mostu; požadavky : komunikativní typ vstřícné vystupování práce s penězi;
plat: 11000 Kč
Základní podmínkou je znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou praxe na obdobé pozici výhodou.
plat: 35000 Kč
Vykonávání pracovních činností nutných pro výroby produktů spojených s plněním požadovaného objemu výroby a s dodržením požadované kvality. Vedení dělníků pracujících na směně. kvalifikační předpoklady:min. vyučen v oboru (nejlépe obor strojní nebo strojní elektro) základní znalost práce na PC základní znalost AJ zkušenost s vedením kolektivu; požadavky: přesnost a preciznost koncentrace pozornosti dlouhodobá paměť prakticky technická (konstrukční a prostorová) paměť praktické myšlení rozhodnost týmový duch schopnost nalézt a řešit problém flexibilita odhodlání k dosažení nejlepších výsledků; schopnost vést řídit a motivovat tým pracovníků
plat: 16000- 18000 Kč
Vykonávání pracovních činností nutných pro zabezpečení plynulého chodu oddělení nákupu; spolupráce s obchodním oddělením v mateřské společnosti; podpora výroby produktů pro zákazníky Automotive Original Equipment; vedení projektů tak aby došlo k úspěšnému a včasnému spuštění výroby produktů i prototypů ve společnosti Stant Manufacturing s.r.o. kvalifikační předpoklady: vysokoškolské vzdělání odborného typu AJ na komunikativní úrovni znalost nástrojů procesu v automobilovém průmyslu práce na PC znalost ISO norem základní znalost práce na PC praxe: min. 2 roky na obdobné pozici; požadavky: přesnost a preciznost koncentrace pozornosti dlouhodobá paměť praktické myšlení rozhodnost týmový duch schopnost nalézt a řešit problém flexibilita odhodlání k dosažení nejlepších výsledků odolnost vůči stresu. Schopnost pracovat v mezinárodním týmu. Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete prosím svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem v českém a anglickém jazyce na adresu lwojtas@stant.cz.
Firma: DOSIN spol. s.r.o. Ostrava KONTAKT: martin.mrakvia@doson.cz; tel. č. 734 368 994 pracoviště: Karviná Havířov Orlová; Minimální stupeň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení); Životopisy zasílejte na adresu martin.mrakvia@doson.cz. Schopnosti a znalosti nutné pro výkon práce: Čistý rejstřík trestů samostatnost flexibilita stabilita poctivost zodpovědnost pracovní nasazení ochota učit se novým věcem. Práce je vhodná i pro ČID PID OZZ Tel. kontakt nutný! Po dohodě možnost příspěvku na ubytování. Zkušenosti z předchozích zaměstnání na obdobné pozici vítány. Možnost profesního růstu.
plat: 10000- 12000 Kč
praxe: v oboru instalatér topenář 3 roky; Hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
plat: 10000 Kč
praxe: v oboru nejméně 3 roky ( výroba ocelových konstrukcí); znalost čtení výkresové dokumentace samostatnost; Životopisy zasílat na e mail
plat: 17600 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 další >>