nabídka práce
žádost + strukturovaný životopis zaslat na e mail
plat: 12550- 18890 Kč
Náplň práce: Telefonické vyjednávání s klienty (osobami povinnými) Místo vykonávané práce Havířov. Požadavky: Základní znalosti práce s počítačem Vysoké pracovní nasazení a flexibilita Loajalita a spolehlivost Vhodné pro absolventy středních škol Nabízíme: Práci v mladém a progresivním týmu dobré finanční ohodnocení Zaměstnanecké benefity Strukturovaný životopis zasílejte na e mail: radka.bascikova@exekutor.org Dotazy na tel: 774 731 933 pí. Baščíková
plat: 11000- 13000 Kč
kladný vztah k dětem; hlásit se u p. Bajgerové č. tel. 731 920 371
plat: 3000- 4000 Kč
nabídka práce
hlástit se pouze telefonicky a dohodnout schůzku
plat: 10000 Kč
odměna: 60Kč hod; pracoviště: Dělnický dům Dětmarovice; Hlásit se předem telefonicky a dohodnou schůzku
plat: 10000- 11000 Kč
Požadujeme: vyučení v oboru malíř natěrač lakýrník praxi v oblasti vzduchového nanášení barev na kovové výrobky. Kontakt : Holáň Jaromír č.tel. 596 011 370 e mail: holan.personal@progres hefner.cz
plat: 15000- 20000 Kč
požadavek: čistý rejstřík tresů znalost účetního programu Fenix výhodou; praxe 5 let u přísp. organizace; žádosti + strukturovaný životopis zasílat do 2.9.2011 na e mail : zuskarvina@iol.cz; uchazeč bude vybrán u osobního pohovou
plat: 13620 Kč
vyučen nebo zaučen v oboru; hlásit se telefonicky a dohodnout schůzku
pracovní doba : Po Pá 8.00 13.00 hod. 13.00 18.00 hod. + soboty a neděle; prodejna dětský bazar; hlásit se osobně na adrese firmy mezi 17.00 18.00 hod.
plat: 8000 Kč
B 01 vzdělání v oboru i bez praxe a registrace angličtina a polština výhodou znalost práce na PC nutná. Žádosti zasílat na výše uvedený e mail.
plat: 100 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 další >>