náplň práce: rozvoz pečiva jízdy v rámci Moravskoslezského kraje; požadavky: zdravotní způsobilost digitální karta a profesní osvědčení podmínkou; praxe: nutná; vhodné pro uchazeče z Havířova (začátek pracovní doby v 1.00 hod.); hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku.
plat: 15000 Kč
VAMOZ servis a.s. Ostrava; pracoviště: Petřvald; Nutností je alespoň vyučení v oboru obráběč kovů (příp. maturita k oboru) a praxe na SPU 40 CNC minimálně 2 roky. Životopisy zasílejte prosím pouze na e mail: r.kralikova@vamoz.cz do předmětu uveďte název pracovního místa "Obráběč kovů obsluha soustruhu SPU 40 CNC".
plat: 19650 Kč
pracoviště bude od 1.8.2012 Petřvald u Karviné; FIRMA: VAMOZ servis a.s. Ostrava Nutností je alespoň vyučení v oboru obráběč kovů (příp. maturita k oboru) a praxe na SPU 40 CNC minimálně 2 roky!!! Životopisy zasílejte prosím pouze na e mail: l.molatova@vamoz.cz do předmětu uveďte název pracovního místa "Obráběč kovů obsluha SPU 40 CNC".
Společnost Induco Group s.r.o. je velice silnou marketingovou společností působící na území České republiky. Zabýváme se prodejem produktů silných partnerů široké veřejnosti. Jste upovídaní? Baví Vás prodej a kontakt s lidmi? Máte rádi peníze? Chcete nastartovat svou kariéru? Máte obchodního ducha? Máte po škole a chcete si vydělat a získat zkušenosti? Nebo jen hledáte různorodou práci? Pro obchodní tým v Kolíně hledáme prodejce co si chtějí převážně vydělat a zajímá je kariérní růst. Vaší úlohou bude: seznámení se s prací obchodního týmu osvojení si obchodních dovedností a principů získávání nových zákazníků přímé oslovení a komunikace se zákazníky prezentace a následný prodej produktů odpovědnost za plnění obchodních cílů. Požadujeme:Odvaha oslovit zákazníka Energický projev a nadšení pro věc Komunikativní osobnost Vysoké pracovní nasazení Obchodního ducha Flexibilitu Nabízíme: Vysoké finanční ohodnocení fixní mzdu možnost na HPP nebo IČO Mobilní telefon Různorodou práci Kariérní postup Atraktivní zázemí společnosti Teambuilding akce a další benefity… Pokud Vás tato nabídka zaujala zašlete nám Váš životopis na induco@obchod.cz do předmětu zprávy napište KOLÍN REPREZENTANT
plat: 12000- 35000 Kč
Společnost hledá asistentku se znalostí účetnictví na zkrácený úvazek. Požadujeme: samostatnost flexibilitu ochotu učit se novým věcem řidičský průkaz sk. B. Z důvodu zkráceného úvazku ideální pro ženy na MD nebo pečující o malé děti. Životopisy zasílejte na info@ac karvina.cz
plat: 6000 Kč
hlásit se telefonicky a dohodnout schůzku
plat: 18000 Kč
vhodné také pro absolventy práce na dohodu o provedení práce do konce roku vzdělání: vyučení v oboru zámečník; odměna: 60Kč hod;
plat: 15000- 16000 Kč
místo výkonu práce Český Těšín Hrabinská 496 19a; pracovní doba nepravidelná (v době od 8.00 20.00 hod. dle individuláních potřeb uživatelů) v rozsahu max. 18.75 hod. týdně; požadujeme : trestní bezúhonnost odbornost dle požadavků zákona 108 2006 Sb. o sociálních službách zodpovědný přístup k práci schopnost samostatné i týmové práce organizační schopnosti trpělivost empatie komunikativnost pozitivní přístup k uživatelům flexibilita loajalita ochota se dále vzdělávat znalost PC; Přihlášky zasílejte na e mail psb.fm@slezskadiakonie.cz nebo poštou na adresu NOE Frýdek Místek Třída T.G. Masaryka 1101 738 01 Frýdek Místek nejpozději do 29.8.2012. K přihlášce přiložte strukturovaný životopis. Přjetí Vaší přihlášky a časový harmonogram výběrového řízení Vám upřesníme. Přijímací pohovor proběhne dne 30.8.2012 ve středisku EBEN EZER Český Těšín Hrabinská 496 19 a. Kontakní osoba : Bc. Lenka Tesarčíková koordinátorka střediska tel. : 734 369 695 (od 9.00 14.00 hod.)
POUZE pro osoby ČID nebo zdravotně znevýhodněné; kontakt : p. Tomášková č.tel. 734151010
mzda : Kč 13.000 + prémie; praxe v oboru 2 roky podmínkou; žádost + strukturovaný životopis zaslat na e mail
plat: 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 další >>