Praxe v závodním stravování nebo restauračním na pozici kuchař znalost přípravy jídel dle české kuchyně samostatnost
plat: 13500 Kč
POUZE PRO OSOBY S OZP nebo ID; spolehlivost bezúhonnost; hlásit se pouze telefonicky TOMEGAS s.r.o. pracoviště Havířov Šuleř Jaroslav tel.: 777 364 414
plat: 8000 Kč
POUZE PRO OSOBY S OZP nebo ID; spolehlívost bezúhonnost; hlásit se pouze telefonicky TOMEGAS s.r.o. pracoviště Orlová Šuleř Jaroslav tel.: 777 364 414
Požadujeme: vzdělání VOŠ nebo VŠ v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku sociální a humanitární práci sociálně právní činnost sociální práci se zdravotnickým profilem (požadavky podle zák. č. 108 2006 Sb. o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů) uživatelskou znalost PC (Word Excel Outlook) ochota pracovat s osobami bez přístřeší odolnost vůči stresu dobré komunikační schopnosti flexibilitu aktivní přístup samostatnost zodpovědnost schopnost pracovat v týmu Nabízíme: práci v kolektivu odborně profilované organizace podpora v dalším profesním růstu zaškolení v poskytování profesionálních služeb stabilní zaměstnání s ohodnocením odpovídajícím standardu a kvalitě odvedené práce možnost podílet se na rozvoji služeb Platové podmínky: dle Nařízení vlády č. 564 2006 Sb. příloha č. 1 o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů 10. platová třída dle kvalifikace od 13 620 Kč v závislosti na délce praxe Kontakt: Sociální služby města Havířova Přemyslova 1618 12 736 01 Havířov Podlesí Bližší informace podá Mgr. Fabian DiS. tel.: 596884854 602715805 Žádosti zasílejte na výše uvedenou adresu nebo email ekonom@ssmh.cz nejpozději do 30.9. 2011 a to ve formě: strukturovaný životopis doklad o dosaženém požadovaném vzdělání
plat: 13620 Kč
nabídka práce
KONTAKT: hlásit se telefonicky
plat: 9000- 12000 Kč
nabídka práce
pracovní náplň: výroba a pečení koláčů a pekařských výrobků
plat: 8200- 11000 Kč
Místo je určeno výhradně pro osobu zdravotně znevýhodněnou (OZZ) nebo postiženou (OZP) která je způsobilá fyzicky i mentálně tuto činnost vykonávat. Jedná se všechny pomocné práce ve velké kuchyni. Zájemci mohou zaslat svoji žádost a životopis na poštovní adresu: TyfloCentrum ČR o.p.s. K.Śliwky 149 Karviná Fryštát nebo na e mailovou adresu: bierski@pracovniagentura.com
plat: 6000 Kč
pracovní doba: od 6.00 hod do 14.00 hod; úvazek: 7 5 hod; požadavky: samostatnost;
plat: 10000 Kč
požadavky: samostatná zodpovědná floristka; Hlásit se osobně nebo e mailem
plat: 11000 Kč
pracovní doba: 5.00 11.00 hod. 14.00 16.30 hod.; Životopisy zasílat na e mail
plat: 9000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 další >>