Hlásit se osobně v restauraci VANILI Karviná Fryštát; požadavky: samostatný kuchař s praxí v oboru 3 roky; mzda: 15000 Kč + premie; Hlásit se u provozní restaurace p. Floksové nebo p. Makuchové
plat: 15000 Kč
Zkušební pracovní doba (cca 2 měsíce) proběhne na pracovišti v Třinci ; Pracovní doba 9:00 18:00.; Požadujeme: 100% spolehlivost a pracovitost; komunikativnost a vztah k zákazníkovi; příjemné vystupování; ochotu a schoptnost učit se; zdravotní průkaz; Nabízíme: zázemí perspektivní firmy; příjemné pracovní prostředí; možnost dalšího vzdělávání; KONTAKT: pouze elektronicky: životopis zasílat na prace@vinogalerie.cz
plat: 12000 Kč
Hlásit se telefonicky č.tel. 775 210 223 nástup možný ihned požadujeme orientaci ve výkresové dokumentaci praxi se svařováním CO2 min. 1 rok
POUZE PRO OZP FIRMA: DOSON spol. s r.o. Ostrava pracoviště: Karviná Havířov; požadavky: řidičský průkaz sk B čistý rejstřík trestů vhodné pro ČID; samostatnost spolehlivost flexibilitu. Výhodou trv.bydliště Karviná Horní Suchá Havířov. Kontakt: tel. 608183952 p.Czerný; e mail: VJ 90 Karvina@seznam.cz
plat: 8300 Kč
požadavky: zkušenosti s prací ve skladu osvědčení na VZV. NEVOLAT životopisy posílát emailem
Náplň práce: manuální a systémový příjem i výdej na skladě expedice a fakturace příjem a zpracovávání reklamací provádění inventur Očekáváme: minimálně vyučen v oboru minimální praxe 1rok v obdobné pozici samostatnost zodpovědnost pečlivost odolnost vůči stresu dobrý zdravotní stav znalost práce na PC Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení zapojení do programu zaměstnaneckých výhod zázemí stabilní české společnosti příjemný pracovní kolektiv
plat: 15000- 20000 Kč
Pracovní náplň: zajištění chodu pracoviště; jednání s obchodními partnery; denní komunikace s vedením v Polsku; Požadavky: SŠ VŠ vzdělání; výborné organizační a komunikační schopnosti; schopnost vedení lidí; kreativita zodpovědnost; výborná znalost polského jazyka; znalost anglického jazyka výhodou. Životopisy zasílat na e mail: grazynaz@email.cz
plat: 18000 Kč
úvazek: 3 hod. Vhodné pro zájemce s bydlištěm Bohumín Hlásit se předem telefonicky
plat: 3000 Kč
provozní doba: PO PA 8.00 hod. do 17.00 hod.; SO 8.00 hod. do 12.00 hod.; Požadavky: spolehlivost; základní znalost PC; časová flexibilita; příjemné vystupování; praxe v oboru vítána; Životopisy zasílat na: Andrea Vlachová e mail: kht.prodejny@koh i noor.cz
plat: 9500 Kč
Požadujeme SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru) flexibilitu příjemné vystupování organizační schopnosti. Možnost služebních cest. Hlásit se pouze elektronicky. Nástup možný ihned.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 další >>