Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Pracovní náplň: Přímý kontakt se stávajícími zákazníky zaměstnavatele; Vedení týmu tlumočníků a překladatelů; Kontaktování nových klientů s cílem navázání spolupráce; Pravidelný reporting vedoucímu centra; Administrativa v rámci projektu; Odpovědnost za koordinaci projektu a jeho účastníků; Požadujeme: SŠ VŠ vzdělání ; Nutnost velmi dobré znalosti práce s MS Office; Znalost AJ na úrovni min. B2; Výborné organizační a argumentační schopnosti; Schopnost rychle a správně se rozhodnout; Systematický a pečlivý přístup k práci; Zodpovědnost a příjemné vystupování o Řidičský průkaz skupiny B; Časová flexibilita; Znalost polského jazyka výhodou Nabízíme: Zajímavou práci na dobu určitou; Motivující finanční ohodnocení; Mladý kolektiv; Příjemné pracovní prostředí v kanceláři v centru Českého Těšína Nástup: ČERVEN 2012 přednost mají uchazeči z Moravskoslezského kraje. Svůj životopis s motivačním dopisem ve kterém uveďte svou představu honoráře zasílejte výhradně elektronicky na adresu: preklady@pygmalion.cz nejpozději však do 30. 6. 2012 Do předmětu e mailu uveďte heslo "Projektový manažer".

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 16000 Kč
Datum nástupu: 01.06.2012

Firma: PYGMALION, s.r.o.
Ulice: Mánesova 536
Obec: Český Těšín
Kontaktní e-mail:pokladna@pygmalion.cz
Kontaktní osoba Petra Morawiecová