Děkan Fakulty managementu VŠE v Praze se sídlem v Jindřichově Hradci vypisuje výběrové řízení na obsazení místa: profesor nebo habilitovaný docent s kvalitní publikační činností v oboru management (případně odborník s perspektivou brzkého zahájení habilitačního řízení). Požadavky: odpovídající VŠ vzdělání praxe v oboru publikační vědecká činnost organizační schopnosti morální bezúhonnost kreativita zodpovědnost. Předpokládaný nástup: dle dohody. Rozsah úvazku: dle dohody na dobu určitou. Písemné přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu přehledu publikační činnosti opisu dokladů o dosažených akademických a vědeckých titulech a dokladů o vědecké a pedagogické činnosti zasílejte do 1.6.2012 na adresu: Fakulta managementu VŠE personální oddělení – I. Fučíková Jarošovská ul. 1117 II 377 01 Jindřichův Hradec. Kontakt: Iva Fučíková tel. 384417286 fucikova@fm.vse.cz
plat: 35950 Kč
Požadavky: 3 roky praxe strojnický průkaz obsluha pásového bagru Výkon práce celá ČR dle zakázek. Na internetových stránkou společnosti www.pasplus.cz si zájemci vyplní strukturovaný životopis a zašlou na e mail.adresu společnosti: pasplus@seznam.cz
plat: 20000 Kč
Náplň práce: Doplňování nápojů třídění lahví Pracovní poměr na dobu určitou zkušební doba 3 měsíce. Požadavky: čistý výpis z rejstříku trestů pracovní doba 6:00 22:00 hod. dle rozpisu směn nástup dle dohody Zájemci předem volají na tel. 606743949 nebo se hlásí na informacích v prodejně ALBERT Jindřichův Hradec
plat: 10000 Kč
Požadavky: Vyučení v oboru automechanik svářečské zkoušky pracovní doba dle dohody 7:00 15:30 hod. Tel. spojení 384 420 361 602 175 572
plat: 18000- 20000 Kč
Nápň práce: Rozvoz tisku v okrese Prachatice Nákládka tisku v Českých Budějovicích Pracovní doba 20:00 0:30 hod. Zájemci volají na tel. 602476337 p. Tůma
plat: 9000 Kč
Pořadavky: pasívní znalost AJ kurz na thajské masáže klasická a olejová Pracovní doba: 8:00 16:00 hod. 15:00 23:00 hod.
Místo výkonu práce: Velká Lhota; ŘP skup. T; pracovní doba dvousměnná; hrubá mzda + osobní ohodnocení; fyzicky náročná práce místo je spíše vhodné pro muže;
plat: 11700 Kč
požadujeme: úplné střední vzdělání s maturitou v oboru automechanik praxe nutná mzda: 15 000 Kč + odměny 0 30% nutno předem telefonicky domluvit schůzku;
plat: 15000 Kč
pracoviště: Kamenice nad Lipou; požadavky: vzdělání v obchodním a technickém oboru obchodní a komunikační dovednosti MS Office MS Outlook MS Excel komunikativní znalost německého anglického jazyka ŘP B;
plat: 15000- 25000 Kč
nabídka práce
znalost práce na ACCU polohování stupňování úprava střihů;
plat: 17000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 další >>