náplň práce: plánování řízení a organizace výroby v jednotlivých provozech zajišťování maximální efektivity výrobních procesů dodržování pracovních postupů a výrobních termínů tvorba výkonových norem výrobní administrativa školení nových zaměstnanců (BOZP zácvik); požadavky: minimálně SŠ schopnost konstruktivního řešení potíží během výrobních procesů samostatnost zodpovědnost flexibilta organizační schopnosti důslednost schopnost práce v týmu znalost MS Office SAP výhodou znalost NJ výhodou zkušenosti s vedením kolektivu; nabízíme: zaměstnanecké benefity příspěvky na stravování nástup dohodou; životopisy zasílejte výhradně písemně na KORES PRAHA spol.s r.o. personální oddělení Nivka 336 378 53 Strmilov nebo na e mail:L.hronzova@kores praha.cz;
plat: 17000- 25000 Kč
vzdělání v oboru sociální práce; praxe výhodou; pracovní poměr na dobu určitou; způsobilost k právním úkonům; bezúhonnost;zdravotní způsobilost;kreativita;komunikační a organizační schopnosti;práce na PC; ŘP B; zkušenost s prací v pobytové službě vítána; výhodou kurz pracovníka v sociálních službách; Žádosti se strukturovaným životopisem zaílejte do 25.8.2011 do 12 00 hod. na e mail:vedouci@domovpistina.cz nebo na adresu zařízení. podrobné informace podá pí Ivana Mládková tel. 737236928; vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor který proběhne 29.8.2011;
plat: 10600- 16070 Kč
kontakt: Martin Kadlec regionální ředitel tel. 725 752 988 nebo e mail:martin.kadlec@axa.cz; požadavky: min. středoškolské vzdělání flexibilita loajalita komunikativnost ochota učit se nové věci zanlost práce na PC ŘP B praxe ve finanční sféře výhodou ne podmínkou; náplň práce: budování a rozvoj týmu obchodníků vyběrové pohovory zapracování koučování a motivování plnění cílů společnosti oteření a provoz kanceláře; nabízíme: zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti nadstandardní odměňování fix 30.000 Kč + provize kariérní růst možnost seberealizace pružná pracovní doba benefity v rámci firmy;
plat: 30000 Kč
praxe min. 3 roky znalost daňové evidence výhodou; pracovní poměr od října na zkrácený úvazek od listopadu plný; pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD); pracovní doba 7 00 15 30 hodin; V případě zájmu zasílejte životopisy na e mail: info@edukjh.cz do 9.9.2011.
plat: 18000 Kč
práce vhodná pro OZP; ochota cestovat;komunikativnost;jednání se zákazníky; po zapracování zvýšení platu; nabídky zasílejte na e mail: jic1@fairlook.cz;
plat: 10000 Kč
vyučen v oboru elektro; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba 7 00 16 00 hodin; v případě zájmu kontaktujte paní Machoňovou tel. 777 760 257
plat: 15000 Kč
obor vzdělání z oblasti zdravotnictví + masérský kurz 5 let praxe v oboru masér flexibilita znalost ruského jazyka
plat: 10800 Kč
požadavky: vyučen v oboru; praxe min. 2 roky; časová flexibilita; komunikativnost; bezúhonnost; pracovní doba: 08 00 22 00 hodin; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok;
plat: 13000 Kč
požadavky: vyučen v oboru; praxe min. 2 roky; znalost AJ NJ výhodou; komunikativnost; bezúhonnost; příjemné vystupování; pracovní doba: 10 00 22 00 hodin; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok;
plat: 12000 Kč
zájemci mohou zaslat profesní životopis motivační dopis kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na e mail: autobejda@seznam.cz; vyučen automechanik nebo SŠ se zaměřením na automobily; odborná znalost; praxe vítána; flexibilita; manuální zručnost;pracovitost;aktivní řešení problémů;samostatnost;orientace v technické dokumentaci;diagnostikování příčin a závad a následné opravy; zájem o obor a ochotu rozvíjet své dovednosti; čistý trestní rejstřík; pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou; pracovní doba 7 00 15 30 hodin; nabízíme práci v dobrém kolektivu na moderně vybaveném pracovišti;
plat: 8000- 17000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 další >>