požadavky: podminkou vyučení v oboru kuchař samostatnost spolehlivost flexibilita při výkonu práce. Turnusové směny pracovní doba 6:00 14:00 + 10.00 18:30hod. So+ne: 6:00 14:30 hod. Žádosti zasílejte do 23.3.2012 na adresu Bobelovka CPASS Otín Bobelovka 90 377 01 J.Hradec
plat: 9000- 14000 Kč
Nástup: 04 2012 Úvazek: plný pracovní úvazek (8:30 – 17:00) Pracovní náplň: •Každodenní pís.a tel. kontakt se zákazníky a dodavateli společnosti •Příjem zakázek a poptávek od klientů příprava nabídek a kalkulací •Výběr dodavatelů pro zprac. zakázek •Řízení realizace zakázek a jejich fakturace •Řešení reklamací a péče o svěř.zákazníky Požadované znalosti a dovednosti: •Komunikativní znalost anglického jaz. •Výborná uživatelská znalost PC (MS Office Internet) •Komunikativní schopnosti akt. přístup k dalšímu vzdělávání •Aktivní a iniciativní přístup k práci a orientace na zákazníka •Komunikativní znalost německého jaz. výhodou •Dlouhodobý pobyt v NJ AJ mluvící zemi výhodou Nabízíme: •Práci v zaj.oboru překladatelských služeb každodenní uplatnění znalostí AJ •Samost. a odpovědnou pozici •Motivační ohodnocení bonusy ke mzdě •Přísp. na penz.připoj. na kulturu sport a relaxaci věrnostní odměny •Přísp. na jaz. a další vzdělávání. Pokud máte zájem o nabízenou pozici a splňujete výše uvedené podmínky zašlete nám prosím do 15. 03. 2012 svůj životopis v CS a AJ a motivační dopis na e mailovou adresu renata.chmelova@traductera.com. Do předmětu zprávy uveďte „PROJECT MANAGER“. K e mailu připojte také svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.Těšíme se na Vaši nabídku.
plat: 11000- 20000 Kč
praxe min. 2 roky;
plat: 10000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: administrativní a osobní podpora (organizace aktivit doprovázení na jednání s českými úřady) plánování a koordinace schůzek vedení firmy reprezentace firmy a účast při organizaci návštěv (většinou zahraničních) podílení se na tvorbě marketingové strategie nastavení a udržování plánu interní a externí komunikace (firemní newsletter manuál firemní identity; komunikace se zákazníky). POŽADAVKY: uživatelská znalost MS Office a internetu; zkušenost s kalkulacemi; profesionální vystupování otevřená komunikace loajalita spolehlivost samostatnost; angličtina na komunikativní úrovni (další světový jazyk výhodou); bakalářské vzdělání či vyšší NABÍZÍME: možnost osobního a profesionálního růstu; přátelské pracovní prostředí možnost každodenní využití angličtiny účast na zajímavých projektech kontakt s důležitými zahraničními partnery rozšíření obzorů. Své životopisy posílejte prosím v anglickém jazyce soucasne na sarka.vitu@telerepair.org a na vacancy@telerepair.org.
plat: 17000- 17000 Kč
Požadavky: vzdělání právního směru znalost práce na PC znalost mzdové a pracovně právní agendy znalost insolvenčního práva praxe ve vymáhání pohledávek přihlášky zasílejte na adresu ÚP ČR kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec k rukám ředitelky kontaktního pracoviště. K žádosti přiložte: strukturovaný životopis výpis z rejstříku trestů doklad o absolvovaném vzdělání
plat: 15420 Kč
Hledáme řidiče dodávka dodávka + vlek (řp BE) pro vnitro + mezinárodní dopravu nástup možný ihned!
plat: 15000- 30000 Kč
místo je vhodné pro osoby zdavotně znevýhodněné které mohou vykonávat práci řidiče požadavky: platné psychotesty řidičský průkaz sk. B C karta řidiče do tachografu profesní průkaz pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou každý den doba (na výjimky) víkendy doma pružná pracovní doba stravenky a jiné zaměstnanecké výhody
plat: 15000 Kč
požadavky: státní zkouška z anglického jazyka výborná znalost slovem i písmem ŘP B aktivní řidič práce na PC;
požadavky: znalost provádění vnitřních a venkovních obkladů venkovních fasád zdění komínů ŘP B; nástup ihned; pracovní poměr na dobu určitou 0 5 roku;
požadujeme výborné znalosti MS Office (Excel Word Outlook Power Point) znalost NJ výhodou; ŘP B;
plat: 16000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 další >>