svářečská zkouška 135T BW 1.1.St 10 0 D 108 H L 045 ss ivb; praxe minimálně 5 let; na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neručitou; pracovní doba 6 00 14 30 hod. bez možnosti úpravy;
plat: 17500 Kč
Vzdělání:VŠ odpovídajícího zaměření Praxe: 3 roky v oboru Jazykové znalosti: NJ nebo AJ aktivně Znalost PC: Microsoft Office Ostatní znalosti a dovednosti:řízení kolektivu týmová práce Pracovní náplň: Zodpovídá za vedení účetnictví podle platných zákonů ČR. Tvoří a optimalizuje systém vyhodnocování. měsíčních výsledků hospodaření. Zabezpečuje chod informačního systému. Optimalizuje oběh účetních dokladů. Může být pověřen zastupováním ředitele podniku.
plat: 40000 Kč
Požadujeme: VŠ VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech §110 zákona č. 108 2006Sb. Zkušenost s přímou prací s klienty Absolvovaný případně započatý psychoterapeutický výcvik Schopnost vést psychoterapeutickou skupinu a individuálně pracovat s klientem Schopnost efektivně pracovat v týmu Samostatnost spolehlivost Dobré komunikační schopnosti Flexibilitu (dojezdy noční pohotovosti) Řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: Průběžnou individuální a týmovou supervizi Zázemí stabilní neziskové organizace Možnost dalšího vzdělávání a studijního volna Smlouvu na dobu určitou Mzdu dle vzdělání a délky praxe Pracovní dobu přizpůsobenou požadavkům zaměstnance Náplň práce: Organizační zabezpečení chodu komunity a aktivní účast na denním režimu komunity Skupinová práce s klienty vedení ranních komunit psychoterapeutických a mimořádných skupin Individuální případová práce s klienty – garantská práce individuální terapie práce s individuálním plánem klienta motivační pohovory s novými klienty krizová intervence Vedení relaxace Zápisy z jednotlivých složek programu Účast na poradách týmu supervizích poradách s klienty vyšších fází Účast na vzdělávacích aktivitách v rámci týmu či mimo pracoviště (výcviky kurzy semináře konference) Spoluúčast při revidování a rekonstrukci manuálu a programu TK v rámci týmových porad a konferencí Nástup: duben – květen 2011 Kontakt: Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis pošlete na adresu martina.k.sobihardova@seznam.cz. Více na: www.podaneruce.cz
plat: 17000- 20000 Kč
vyučení v oboru případně i základní vzdělání + praxe v oboru; na dobu neurčitou pracovní doba dle dohody soboty neděle;
plat: 12000 Kč
SŠ vzdělání s maturitou VŠ výhodou obor všeobecný nebo odborný; Požadavky: výborná znalost českého jazyka znalost práce na PC Word Excel internet PowerPoint výborná znalost anglického jazyka výhodou výborné komunikační schopnosti výborná úroveň písemného projevu znalost společenské etikety pečlivost spolehlivost ochota dále se vzdělávat časová flexibilita řidičský průkaz sk. B Podrobnější informace o pracovní pozici podá Ing. Jana Grammetbauerová tajemnice úřadu telefon: 384 342 120 e mail: tajemnik@mesto trebon.cz Přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně popřípadě zašlete na adresu Městský úřad Třeboň Palackého nám. 46 II 379 01 Třeboň tak aby byly doručeny nejpozději do 8. 4. 2011 do 12.00 hodin. Obálka bude označena: Výběrové řízení asistentka kanceláře starosty Náležitosti přihlášky: jméno příjmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu jde li o cizího státního občana) datum a podpis Přílohy přihlášky: 1. životopis ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech dále o dovednostech týkajících se požadovaných činností 2. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál případně ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává doloží se bezúhonnost čestným prohlášením) 3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání 4. souhlas se zpracováním osobních údajů případně žádost o vrácení poskytnutých dokladů
plat: 13110- 19750 Kč
Náplň práce: správce sítě a PC programáto; praxe vítána; Požadujeme: znalost AJ nebo NJ ochotu učit se novým věcem min. stupeň vzdělání středoškolské s maturitou. Pracovní doba od 6.45 15.30 bez možnosti úpravy. Možnost závodního stravování; 13.plat.
plat: 15000- 20000 Kč
vyučení v oboru+ praxe 3 roky v oboru; může být i základní vzdělání s praxí v oboru alespoň 5 let; na dobu určitou s možností prodloužení; pracovní doba 10 00 22 00 hod. turnusové služby dlouhý krátký týden dle dohody;
plat: 10500- 12500 Kč
Životopis zaslat na e mailovou adresu: afohlova@pollmann.cz; uchazeče neposílat k zaměstnavateli; zaměstnavatel sám vyzve uchazeče k případnému pohovoru; Doručenky od ÚP budou potvrzeny ve dnech 25.3. 1.4. od 8 00 do 10 30 hod. Požadované vzdělání středoškolské strojní nebo elektro. Znalost ISO TS a VDA pro údržbu a rozvoj systému QMS znalost německého jazyka podmínkou.
plat: 25000 Kč
Místo výkonu práce: Česká republika; vyučení v jakémkoliv oboru; ŘP skup. B a T; na dobu neurčitou pracovní doba 7 00 15 00 hod. s možností úpravy;
plat: 11000 Kč
Montážní práce po celý týden v rámci celé ČR.Svářečský průkaz výhodou. Výběrové řízení.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 další >>