VŠ vzdělání v oboru právo; orientace ve smlouvách a smluvních vztazích;orientace v občanském a obchodním právu;orientace ve všech činnostech samosprávy; znalost práce na PC Word Excel internet; dobré komunikační schopnosti;kreativita;ochota dále se vzdělávat;ŘP B; znalost cizího jazyka; přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně popř. zašlete tak aby byly doručeny nejpozději do 22.7.2011 do 12 00 hodin na adresu: Město Třeboň Palackého nám. 46 II 379 01 Třeboň. Obálka bude označena: Výběrové řízení právník.; náležitosti přihlášky: jméno příjmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo OP datum a podpis; přílhohy přilášky: strukturovaný životopis; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál popř. ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;souhlas se zpracováním osobních údajů příp. žádost o vrácení poskytnutých dokladů; podrobnější info podá: Ing. Jana Grammetbauerová tajemnice MěÚ Třeboň e mail: tajemnik@mesto trebon.cz tel. 384 342 120
plat: 16750- 25190 Kč
požadavky: SŠ vzdělání s maturitou (v sociálním oboru výhodou);zkušenost s řízením týmu;zkušenost s finančním řízením výhodou;min. základní orientace v oblasti sociálních služeb; samostatnost a komunikativnost; trestní bezúhonnost; ŘP B (aktivní řidič); uživatelská znalost práce s PC; náplň práce: zodpovědnost za chod charitního domova;vedení zaměstnanců;spolupráce na finančním řízení charitního domova;spolupodílení se na tvorbě a realizace vizí charitního domova;kontrola výstupů; přihlášku zasílejte na e mail: jaroslav.dufek@charita.cz (ředitel ČKCH) nejpozději do 2.8.2011 a do předmětu e mailu uveďte "výběrové řízení".; přihláška musí obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis v rozsahu 1 A4 který bude obsahovat část na téma "Jak si představuji práci na pozici vedoucí ho charitního domova?"; Do dalšího kola budou pozváni vybraní uchazeči bude se konat 10.8.2011.
plat: 18000 Kč
ŘP C+E; profesní průkaz; praxe min. 2 roky
plat: 12000 Kč
Náplň práce: objednávání materiálů pro zajištění plynulého chodu výroby;evidence a kontrola dokladů za dodané zboží;optimalizace nákladů na dopravu vstupních materiálů; spolupráce při inventurách skladu vstupního materiálu; spolupráce s útvarem kvality při řešení reklamací;příprava podkladů pro cenová jednání s dodavateli;příprava a vyhodnocování statistických údajů; Požadujeme:VŠ vzdělání (strojírenství ekonomika); praxe na obdobné pozici;velmi dobrou znalost angličtiny (slovem i písmem);znalost práce na PC (MS Office – Excel Word Power Point);řidičský průkaz skupiny B; Nabízíme:zajímavou práci v prostředí mezinárodní firmy; týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů);závodní stravování;firemní benefity; Máte li zájem o uvedenou pozici zašlete Váš životopis k rukám ing. Davida Sváčka Personálního ředitele na adresu d.svacek@tecnocapclosures.com tel. 384 373 164; Připojte prosím Váš souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č.101 2000 Sb.;
NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE; Místo výkonu práce: práce z domova; SŠ vzdělání případně i vyučení; ŘP B; uživatelská znalost práce na PC; bezúhonnost; komunikativnost; samostatnost; PŘEDEM SI TELEFONICKY SJEDNAT SCHŮZKU;
plat: 10000- 100000 Kč
Obor vzdělání: Ostatní pracovníci v oborech příbuzných kosmetice pracovní doba: 8.00 17.00 pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: Základní znalost vizážistiky nebo pracovní zkušenosti s líčením úpravou vlasů nebo nehtů výhodou bydliště do 30 km od Jindřichova Hradce. Pracovní náplň: Asistování hlavní vizážistce při přípravě focení a během focení. Nabízíme: perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející firmě na plný úvazek. Kontaktujte nás pouze telefonicky nebo emailem a to v pracovní dny od 08.00 17.00 hod. email: studio@candybox.cz.
Místo výkonu práce: Velká Lhota ŘP skup. T; na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení; pracovní doba dvousměnná 3 00 9 00; 15 00 21 00 hod. (občas So + Ne); hrubá mzda + osobní ohodnocení;
plat: 11700 Kč
SŠ vzdělání odborné výhodou; praxe v oboru výhodou; zájem o práci s dětmi výhodou; flexibilita;vstřícnost; příjemné vystupování; práce s PC; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba 2 dny krátké + 3 dny dlouhé + 1x za 5 týdnů sobota (dle výpůjční doby); životopis + motivační dopis zasílejte na e mail: jkadlecova@knih jh.cz do 13.7.2011 !!!
plat: 10000- 13000 Kč
min. vyučení; NUTNÁ praxe s obsluhou kotlů; na dobu určitou s možností prodloužení; pracovní doba 5 00 13 30 hod. + pohotovostní služby;
plat: 14500 Kč
praxe výhodou; pracovní poměr na dobu neurčitou; práce v sobotu a v neděli;
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 další >>