SŠ NJ práce na PC; zájemci se dostaví se sepsaným životopisem na PHT service (objekt Motor Jikov bývalá Ladovka) dne 25.10.2011 v 15 30 hodin;
plat: 15000 Kč
praxe min 10 let; prac.doba od 5:30 do 14:00 hodin;
plat: 8000- 10000 Kč
pracoviště: Hostinec u Bočků Příbraz; požadavky: vyučen v oboru praxe výhodou; v případě zájmu kontaktujte pana Bláhu Martina na tel. 603 477 715;
plat: 10000 Kč
požadujeme: min. 2. roky praxe na pozici obchodní zástupce výborné komunikační a prezentační dovednosti znalost práce na PC ŘP B; popis práce: akvizice a prodej kapacit hotelů novým klientům prodej kapacit hotelů firemní klientele z databáze společnosti vyhledávání doplňkových obchodních příležitostí; nabízíme: hlavní nebo vedlejší pracovní poměr práci v mladém kolektivu fixní plat + motivační ohodnocení zázemí stabilní společnosti zaměstnanecké benefity; V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem a pracovním plánem na 3 měsíce na e mailovou adresu: kolman@bohemia regent.cz do 31.10.2011.
pracovní náplň: výkon veřejné správy složek životního prostředí; požadavky: VŠ směr přírodovědný lesnický ekologie a vodní hospodářství znalost legislativy v oblasti životního prostředí znalost správního řádu znalost práce s běžnými počítačovými programy a a Internetem ZOZ vztahující se k výkonu agendy odboru životního prostředí výhodou praxe ve veřejné správě nebo ve vedoucí pozici výhodou dobré komunikační schopnosti schopnost týmové práce flexibilita a spolehlivost schopnost komunikace v AJ nebo NJ ochota dále se vzdělávat ŘP B; pracovní poměr na dobu neurčitou; nástup 1.1.2012; platové zařazení 11. platová třída; Přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně popř. zašlete na adresu Městský úřad Třeboň Palackého nám. 46 II 379 01 Třeboň tak aby byly doručeny nejpozději do 4.11.2011 do 12 00 hodin; obálka bude označena: Výběrové řízení vedoucí odboru životního prostředí; náležitosti přihlášky: jméno příjmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo OP datum a podpis; přílohy přihlášky: životopis ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech dále o dovednostech týkajících se požadovaných činností; výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál popř. ověřená kopie); ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;souhlas se zpracováním osobních údajů případně žádost o vrácení poskytnutých dokladů; písemně nevyžádané přílohy přihlášky budou po 30 dnech od skončení výběrového řízení skartovány; Podrobnější informace o pracovní pozici podá Ing. Josef Tlachač vedoucí odboru životního prostředí tel. 384 342 175 nebo e mail: josef.tlachac@mesto trebon.cz; pozn.: Vybraný uchazeč je před jmenováním do funkce povinen předložit osvědčení a čestné prohlášení dle zák. č. 451 1991 Sb. (lustrační osvědčení);
plat: 16750 Kč
VŠ rybářského nebo zemědělského směru; životopisy zasílat na adresu společnosti do 15.11.2011 výběrové řízení;
plat: 20000 Kč
požadujeme: vzdělání min. SŠ s maturitou stavebního nebo technického směru znalost práce na PC (Word Excel Internet) znalost místních podmínek organizační schopnosti ŘP B praxe v investiční výstavbě výhodou ochota k práci v terénu schopnost jednat s lidmi odpovědnost samostatnost flexibilita a kreativita základní znalost a orientace ve Stavebním zákoně Obchodním rejstříku a Všeobecných obchodních podmínkách pro zhotovení stavby (SIA) Zákoně o veřejných zakázkách základní dále jsou výhodou znalosti v oblasti poskytování národních dotací a dotací EU praxe na podobné pozici vítána; nabízíme: pracovní poměr nadobu neurčitou plný úvazek odměňování dle vzdělání a praxe (nař. vl. 130 2099 Sb.) nástup možný ihned; žádost s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na adresu: MěÚ Lomnice nad Lužnicí Nám. 5. května 130 378 16 Lomnice nad Lužnicí nebo na e mail: starosta@meu.lomnice nl.cz nejpozději do 15.11.2011
plat: 13110- 21390 Kč
pracoviště: Maso uzeniny Zeman J. Hradec (Penny Market); vyučen v oboru nebo praxe v potravinářském obchodě; zdravotní průkaz pro práci v potravinářství; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba 5 30 13 00 a 13 00 20 00 hodin (volné neděle); možnost profesního růstu; v případě zájmu volejte pí Baldovou tel. 602 428 902;
plat: 10500- 14000 Kč
podmínkou je znalost samostatné výroby sýrů; manipulace se sýrovými eurobloky cca 15 kg; nástup dle dohody a možností uchazeče; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba dvousměnná včetně So a Ne; kontaktujte nás na e mail: hulikjaroslav@seznam.cz;
plat: 12000 Kč
vyučení v oboru nebo praxe v oboru prodavač ka výhodou; znalost práce na PC; na dobu určitou 3 měsíce pracovní doba 9 00 17 00 hod. sobota 9:00 12:00 hod.; ŽIVOTOPIS s přiloženou fotografií zasílejte na e mail: triatexgroup.zivotopisy@gmail.com do předmětu e mailu uveďte město DAČICE;
plat: 10000- 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 další >>