Místo výkonu práce: Lékárna U Cepků Jindř. Hradec; Strukturovaný životopis s fotografií + motivační dopis zasílat na e mail: tomascepek@centrum.cz; VŠ vzdělání v oboru magistr farmaceut; na dobu neurčitou; pracovní doba 7 30 18 00 hod. bez možnosti úpravy; příspěvek na bydlení;
plat: 30000 Kč
Životopis zaslat na e mail: sjelinkova@instinct.cz; Místo výkonu práce: Červená Lhota; SŠ v jakémkoliv oboru; požadujeme ŘP skup. B; aktivní znalost AJ nebo NJ; znalost práce na PC; možnost ubytování v blízkosti.
plat: 20000- 22000 Kč
Životopis zaslat na e mail: sjelinkova@instinct.cz; Místo výkonu práce: Červená Lhota; SŠ vzdělání v jakémkoliv oboru požadujeme praxi na obdobné pozici; znalost práce na PC znalost AJ nebo NJ ŘP skup. B; samostatnost; loajálnost; možnost ubytování v blízkosti;
plat: 22000- 25000 Kč
Náplň práce: komplexní provádění pečovatelských činností včetně prací spojených s přímým stykem s osobami se zdravotním postižením podpora při vytváření prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o klienty Požadavky: min. vyučení v oboru sociálním pedagogickém zdravotním; praxe výhodou; práce je spíše vhodná pro fyzicky zdatného muže; sociální cítění; vztah ke zdravotně postiženým; na dobu určitou 1 rok; pracovní doba 7 00 19 00 19 00 7 00 hod. bez možnosti úpravy;
plat: 9000- 13000 Kč
administrativní podpora firmy korespondence práce se zakázkami obchodní činnost jednání s českými i zahraničními zákazníky tuzemské i zahraniční služební cesty; SŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením podmínkou; praxe není podmínkou; AJ aktivně; NJ výhodou; znalost práce na PC Word Excel Power Point Office Outlook Internet; ŘP B; spolehlivost; příjemné vystupování; na dobu neurčitou; pracovní doba 6 00 14 30 hod. po dohodě možnost úpravy; Bližší informace o volném místě na tel. 384 493 135 Strukturovaný životopis zasílat na adresu: heltos@heltos.cz
plat: 10000- 12000 Kč
Požadujeme: vyučení v oboru obráběč kovů; praxe a znalost technické dokumentace; Nabízíme: hrubá mzda od 20000 Kč + prémie za docházku 1000 Kč; osobní ohodnocení až 30 %; příspěvek na stravování;
plat: 20000 Kč
vzděl.SŠ nejl.tech.směru zn.sortimentu práce na PC zkuš.s prodejem ŘP"B" prac.doba PO PA 8 16.30 v SO 8 11hod.
plat: 13000 Kč
Náplň práce: Získávání nových zákazníků zpracování obchodních nabídek evidence účetních a obchodních dokladů; Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou znalost práce na PC (Word Excel internet) NJ (nebo AJ) min.pasivně časová flexibilita dobrá komunikativnost ŘP skup. B výhodou Kontakt: Petr Hájek tel. 608 182 086 e mail : michaelahajkova@seznam.cz
plat: 15000- 20000 Kč
Vzdělání:středoškolské nebo vysokoškolské odpovídajícího zaměření Praxe: 3 roky v oboru Jazykové znalosti: němčina nebo angličtina aktivně Znalost PC: Microsoft Office Ostatní znalosti a dovednosti: řízení kolektivu týmová práce Spravuje a optimalizuje vnitropodnikový systém komunikace a motivace Odpovídá za koordinaci a zpracování mezd V podniku dohlíží na dodržování zákonů ČR v oblasti pracovně právní Předkládá měsíční výkazy podle požadavku Stará se o image firmy uvnitř i vůči ostatním subjektům Na základě podkladů z oddělení sestavuje matici školení Spravuje docházkový systém Koordinuje přidělování sponzorských darů.
plat: 40000 Kč
VOŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou v odborném nebo všeobecném oboru ekonomický výhodou; VŠ výhodou; Pracovní náplň: Koordinace realizace krátkodobých a střednědobých projektů a programů jejich zajišťování po stránce organizační personální finanční technické a provozní Požadované znalosti oboru a další dovednosti a předpoklady: znalost problematiky krátkodobých a střednědobých projektů grantového a dotačního programu strukturálních fondů EU regionálních operačních programů výborná znalost českého jazyka dobrá orientace v potřebách rozvoje celého Třeboňska znalost anglického jazyka slovem i písmem (NJ výhodou) znalost práce na PC Word Excel internet PowerPoint flexibilita spolehlivost schopnost analyticky a koncepčně myslet ochota dále se vzdělávat schopnost týmové práce řidičský průkaz sk. B Podrobnější informace o pracovní pozici podá Ing. Jana Grammetbauerová tajemnice úřadu telefon: 384 342 120 e mail: jana.grammetbauerova@mesto trebon.cz Přihlášky s požadovanými doklady doručte osobně popřípadě zašlete na adresu Městský úřad Třeboň Palackého nám. 46 II 379 01 Třeboň tak aby byly doručeny nejpozději do 21. 2. 2011 do 12.00 hodin. Obálka bude označena: Výběrové řízení projektový manažer Náležitosti přihlášky: jméno příjmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu jde li o cizího státního občana) datum a podpis Přílohy přihlášky: 1. životopis ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech dále o dovednostech týkajících se požadovaných činností 2. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál případně ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává doloží se bezúhonnost čestným prohlášením) 3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání 4. souhlas se zpracováním osobních údajů případně žádost o vrácení poskytnutých dokladů 5. výčet zpracovaných a realizovaných dotovaných projektů Písemně nevyžádané přílohy přihlášky budou po 30 dnech od skončení výběrového řízení skartovány.
plat: 15420- 23200 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 další >>