VŠ vzdělání obor stomatologie; na dobu neurčitou; pracovní doba 7 00 15 30 hod.; hrubá mzda 20000 + prémie; možnost přidělení bytu v Suchdole nad Lužnicí;
plat: 40000 Kč
pracoviště Jindříchův Hradec České Budějovice; životopisy zasílejte na e mail: jankorsala@centrum.cz; kontak: Jan Koršala tel. 722 063 195
plat: 20000- 25000 Kč
SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika přístrojová a laboratorní technikaí; znalost přístrojové techniky a práce s PC; znalost AJ; ŘP skup. B; na dobu určitou 3 roky;pracovní doba 8 00 16 30 hod. s možností úpravy po dohodě; peněžité výhody možnost ubytování;
plat: 16000 Kč
VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika přístrojová a laboratorní technikaí; znalost přístrojové techniky a práce s PC; znalost AJ; ŘP skup. B; na dobu určitou 3 roky;pracovní doba 8 00 16 30 hod. s možností úpravy po dohodě; peněžité výhody možnost ubytování;
plat: 18000 Kč
požadavky: ŘP T praxe výhodou; nástup ihned; dvousměnná pracovní doba práce v sobotu i v neděli;
plat: 14000 Kč
Místo výkonu práce: Hotel Bílý Koníček Třeboň; zkušenosti v kuchyňském provozu; bezúhonnost; schopnost vedení kolektivu lidí; orientace na moderní gastronomii; samostatnost; časová flexibilita; zkušenost s navrhováním menu; zbožíznalství; dodržování norem; pracovní poměr na dobu neurčitou pracovní doba 8 00 21 00 hod. krátký dlouhý týden; stravování; ubytování; NUTNO SI PŘEDEM SJEDNAT TELEFONICKY SCHŮZKU;
plat: 15000- 20000 Kč
náplň práce: oprava nákladních motorových vozidel; požadavky: vyučen v oboru praxe ŘP C+E;
požadavky: SŠ vzdělání znalost AJ práci s PC a příjemné vystupování; zkrácený pracovní úvazek (6hodin den); nástup možný ihned; Váš životopis zašlete na e mail: hlebeda@bolero.cz.
plat: 12000 Kč
práce na PC; prodej zboží; vyřizování reklamací se zákazníky; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní doba 8 30 17 30 hodin; zájemci volat paní Hadrabovou tel. 722 965 569;
plat: 9800 Kč
popis práce: konstrukce forem pro plastové výlisky samostatné řešení nových postupů v konstrukci vstřikovacích forem; požadujeme: SŠ VŠ vzdělání technické zaměření podmínkou praxe v oboru výhodou zodpovědnost spolehlivost a flexibilita znalost NJ nebo AJ podmínkou; nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou nástup možný ihned odpovídající platové podmínky podpora vzdělání a odborného růstu; kontakt: Ing. Jiří Petrů tel. 384 370 220 nebo e mail: jpetru@husky.ca
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 další >>